• cok guzel kiz'in gozleri %100 mavi renklidir
  • güzel kızın gözleri %70 mavi renkli kalanı kahverengidir.
  • (bkz: bacak boyu)
  • ikisi de bana bakmaz. şimdi siktirip gidiyorum.
  • birisi gül bahçesidir diğeri babil asma bahçesidir.
  • gorecelidir. eksi sozluk'te kizlarin guzelligi uzerine girilen entry'lerin yarisi kadar kizlarin bilgi ve kultur seviyesine dair entry girilse ulkemizdeki kadin-erkek iliskileri cok daha farkli bir boyutta olabilirdi.
  • (bkz: zarafet)
    edit: tdk
  • benle cok guzel kiz arasindaki fark. cok guzel kizin varligi yeter, benimki yetmez. saglam muhabbet cevirmem, guzel giyinmem ve bakimli olmam da lazim. yoksa guzel kiz liginden gideri olan kiz ligine duserim. cok guzel kiz icin durum boyle mi? hayir. sabah kapiyi gaffur pijamasiyla ve nemrut suratiyla da acsa fark etmez. aksam ortamin en yakisiklisi cok guzel kiza yazar, kendine ozgu bi cekiciligi olan adam bana kalir, gider bilardo falan oynariz, muzik zevkimiz uyarsa keyfimiz daha guzel olur. superstarlar birbirine yazarken benim adamla ben acik pizzaci arariz.
  • güzel kız objektif bir niteleme iken çok güzel kız subjektif bir nitelemedir. şimdi desem ki - kimi örnek versem lan- burcu esmersoy güzel mi? hemen herkes kabul eder ki bu kadın güzel aga! ama desem ki çok güzel mi? burun kıvıran, aga bunun daha güzeli var diyen çıkar. dolayısıyla güzellik sabittir ama çokluk değişkendir zannımca.
  • bana göre: makyajsızken de güzel olan kız çok güzeldir. sadece makyajla güzel olabilen kız güzeldir. istisnası var mıdır? sürüyle.
hesabın var mı? giriş yap