• galatasaray’ın uzak durması gereken futbolcu.

aman ha öyle bir şeyi akıllarından bile geçirmesinler. yakın zamana kadar galatasaray’a gelmesini istiyordum ama demek çok takip edememişim kendisini. kararım değişti. belhanda’nın ayakkabılarını taşır ancak.
  • (bkz: #83425034)

hahaha. geliyordu gelmekte olan. geriye gidişi, "balon" seviyesinde tartışmaya döndüğüne göre türkiye'ye transferi ve sansasyonel yaşam kapıdadır.
  • serbest vuruş yeteneği olmasa, yassine benzia’dan farkı olmayan oyuncu.
  • milan'ın içinde bulunduğu durumu özetler niteliktedir kendisi.

fransa maçı öncesindeki basın toplantısında iki kelimeyi bir araya getirip, eli yüzü düzgün cümle kuramadığı gibi, izlanda maçında da eli yüzü düzgün oyun kuramamıştır.

gerçekten vasat bir oyuncu. bi de galatasarayıma gelecek haberleri görmüyor muyum çıldırıyorum. evlerden ırak.
  • izlanda maçında,takımdaki onca yıldız arasında sönük kalan futbolcu.mesela bir ozan tufan bir dorukhan,ne bileyim bir hasan ali,irfan ,bunların yanında ne işi var bu adamın.
    takımın bütün ahengini bozdu.takım makine dişlisi gibi paslaşırken top ona bir geliyor hooop taca hooop auta.
  • emrah bassan veya taylan antalyali alinsa daha yararli olurdu oyle yeteneksiz
  • normalde çok iyi bir futbolcu ancak izlanda - türkiye maçındaki burak’la beraber bizi 9 kişi bıraktılar. yok gibiydiler. toplamada/çıkarmada 0, çarpma/bölmede 1’dir.
  • yıllardır izlerim kendisini, frikik dışında başarılı bir yönünü göremedim.

10 numarasın sen aga, hiç değilse ince pas at. dün son anlarda araya atmaya çalıştığı bir pozisyon vardı, tehlikeli olurdu araya düzgün bıraksa. yok, adamda pas yeteneği 6/20 falan fm tabiriyle.

yıllar önce dortmund'a orta sahadan attığı ölü yaprak vuruşunun ekmeğini yiyor sanırsam.
  • dün maçın son yarım saatini izledim. 3-4 defa kritik arapası denemesini beceremedi, açtığı ortalar ya auta ya da karavana gitti. koca milan buna 10 numara verecek kadar acizse kulübün kapısına kilidi vursun. mümkünse milli formadan ve galatasarayımdan da uzak dursun.
  • 11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı sahada bulunduğu süre boyunca, pas atmayı denemek yerine kendi başına harman dalı oynasa takıma daha çok katkı ve motivasyon sağlardı.
hesabın var mı? giriş yap