• ilk italyaya gittiginde kalecilerin mia miaaa * diye bagırması hakkında "burda kaleciler miyavlıyo" demişti. torino da bi daha duzelemedi zaten..
  • acele işe şeytan da sıkışmış..
  • köfte ile möfte arasında ne fark vardır?

biri kıymadan öbürü mıymadan yapılır.

adam hakikaten bu espirileri yapmıştı daha sonra metin üstündağ hakan şükür juventus tan neler istedi başlıklı yazısında, hakan ın 250 gram köftelik kıyma, 250 gram da möftelik mıyma ıstemış olabileceğini yazmıştı. lemandaç
  • bazen özünden kopa kopa sergilenen doğal durumlardır.

şöyle ki;
    galatasaray'ın 100. yıl etkinliklerinden birinde; yanılmıyorsam dolmabahçe'de düzenlenen pek elitisit gecede diğer futbolcularla birlikte katılmıştı kendisi. ve o geceye fransa'dan, benim bile adını bilmediğim şarkılarını dinlemediğim entelektüel büyüklerimizin sanatçısı ortayaşlı bir bağyan da katılmış, şarkılarını seslendirmişti.

geceyi erken terkeden hakan şükür abimize kapıda soruyorlar;

-hakan nasıl bir geceydi..?
    +güzel bir geceydi.
    -fransız **** sanatçıyı nasıl buldun?
    +kendisini tanımıyorum tabi, şarkılarını bilmiyorum ehiihehe hei ama iyiydi.

yarım yarım yarılmadık mı? ay şahitti aşkımıza.

son.

edit:
    kendine sosyalist uyardı:

şarkıcı : mireille mathieu !
  • televolenin ilk yıllarında (televole o seneler spor magazin programıydı) evler bu sayede şenlenirdi.
  • torino'daki son aylarında, bir spikerin "türkiye'ye ne zaman döneceksin?" sorusuna "çift okey gelirse dönerim" diye cevap vermişti bir de. sonraki birkaç dakikayı hatırlamıyorum, kilitlenmişim bir süre.
  • hakan şükürün uzun zamandır yapmadığı şeylerdir. muhtemelen yaşadığı acılar, yurtdışı hüsranları vs.. durultmuştur abimizi...
  • şu da vardır :
    hakan şükür gol kralı olmuştur. kafasında sembolik bir taç vardır. yanındaki numune toplardan birini alıp tacın üstüne koyar ve kendisiyle roportaja gelen muhabire sorar.

- (eliyle kafasındaki topu işaret ederek) şimdi n'oldu?
    * bilmem n'oldu ?
    - top taca çıktı...
  • torino'da gece maci yapmiyolarmis, cunku angloma ve abedi pele varmis gozukmezlermis.

tobe tobe, kendi sutten cikmis ak kasik ya...
hesabın var mı? giriş yap