• haaaaa siktirsin oradan, hatta özürünü de alıp defolup gitsin.
    (bkz: boş laf)
  • sınır dışı is loading…
  • montajlamışlar, kötüye kullanmışlar, kandırmışlar ya kıyamam amkun vahşisi. sana bu ülkede yem ve su veren haysiyetsizlerin de abv!

yallah talibana!
  • sokaga cıkıyor, kendi ulkesinde gormedigi kadınları goruyor. elde edemiyor deliriyor.
    elbette onları ahlaksızlıkla suclayacak.
    avrupaya gideni de boyle.
    heryerde boyle bu model.
    korede cuma namazına giderdim tek konu bu olurdu. nerde karıya kıza bakabaka delirmis ortadogulu var konu minietek olur.
  • tanım: görsel

öyle yok öyle. türk gencine, türk kadınına, türk halkının seçtiği kişi hakkında ağız ishali gibi konuşup yediğin kaba sıçarsan o sıçtıklarını bir bir yedirirler sana mutant göt lalesi. videonun sonunda türk delikanlısı soruyordun sabaha kadar öğretecekler sana rahat ol. s * s *özrünü diledin şimdi de s * s * ülkene döneceksin.
  • yemezler soysuz köpek yemezler. bu yavşak ve bu yavşak gibilerinin eline fırsat geçse kadın erkek dinlemez hepimize tecavüz eder. bunları ülkemizde istemiyoruz. halk olarak sadece bunlara iş vermeyerek tepki gösterebiliriz. iş sahibi olan arkadaşlar kendi vatandaşlarınız dururken bunlara iş vermeyin.
  • bu bile öğrenmiş, parçaladılar montajladılar demeyi.* lan nasıl bir toprak bu türkiye, suyundan mı havasından mı yemeğinden aşından mı nedir, üç gün önce gelen afgan bile işi çözmüş: ben hata etmedim, dediklerimi çarpıttılar diyor.

tanım: kıymeti olmayan özürdür.
  • özrü kabahatinden büyük. afganistan halkı adına konuşmuş muş. soysuz it madem halkının adına konuşacaksan anana, bacına tecavüz eden amerikan askerlerine konuşacaksın. kadınları taşlatan taliban'a konuşacaksın. eğitimsiz, bilgisiz ve cahilsiniz zaten, hatta daha beterisiniz. savaş ortamından gelmiş, psikolojisi bozuk her türlü suça meyilli orspu cocuklarısınız. sizin de, sizi başımıza musallat edenlere de cevabımızı biz sandıkta misliyle vereceğiz. o günü bekle, sen ve tüm afganlı teröristler bu ülkeden topukları kıçına vurarak kaçacak.
  • gülcan bekarsan allah'ın emriyle seni kaynıma istiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap