• en azından hande fırat'ı koymamışlar dedirten olay.

(bkz: iphone u şerif)
  • kendi kendilerine bir dünya yaratmışlar. kendi destanları, kendi gazetecileri, kendi halkları, kendi başkomutanları, kendi "sanatları"! müze anlayışları bile tuhaf ötesi. hani, oh iyi ki bunlardan hissetmiyorum diye derin bir nefes almakla, daha ne kadar katlanacağız bu durumlara sorusu arasında sıkışıp kalıyorsun. en çok da gülüyorum ne yalan söyleyeyim. başka türlü aklımızı kaçırmaya ramak kalacak.
  • ya olm ahshshehhahahdhshe.

zorlama destan bu kadar oluyor işte.
  • bir de derler ki putperestlik bitti.
  • fetöye büyük darbe vuran eylemdir.
  • sussam gönül razı değil. konuşsam silivri hoş değil.
  • ne kadar aciz bir durumdalar. ne kadar yokluk içindeler görüyorsunuz. kendilerine destan yarattılar resmen.
    pkk’nın katlettiği şehitlemizi dağlarda kurda kuşa yem ettiniz, çözüm süreciyle ihanet ettiniz, aziz şehitlerimizin gazilerimizin bu ülke için gösterdiği fedakarlık nerede kaldı? ben size söyleyeyim, protez bacağına haciz gelen gazilerde kaldı...
    yazık gerçekten yazık. ülkeye ihanet edilince “birkaç mehmet” vatana ihanet edilince “kelle” oluyoruz fakat tayyip erdoğan’a ihanet edilince “kutsal” oluyoruz. bir telefon kadar bile değeri olmuyor diğer gazi ve şehitlerimizin.
    yazık.
    fetöyü fetö yapanlar şimdi kahraman oldular, yazık.

düzenleme: imla
  • relic herhalde.

khorne akıl fikir versin, ne diyeyim.
  • atatürk 'ü putlaştırıyorsunuz diyenlerin telefonu müzeye kaldırması olayıdır, ironiktir.
hesabın var mı? giriş yap