• güzel olmayı abartmış kişi. aşırı güzel.
  • az önce cocu için " ezik, ambiyane olarak ifade etmek gerekirse" diye bir tabir kullandı.

ayrıca fatih terim çok güçlü ohhh fatih yeaah fatih, fatih diyerek kendinden geçti.

ambiyane ifadeyle kezban olması yüksek ihtimal bir tivibu spor şeysi spikeri.
  • iri memeli bir sunucu. o saçları da öyle çok fazla kafasına yapıştırmasa daha iyi olur.
  • güzel olsa da fazla götü kalkık hatun. memeler fena ama!!
  • çok güzel bir kadınken estetik ameliyatlarla kendisini mahvetmiş ve orta halli bir görünüme kavuşmuş sunucu kişisi.

edebiyat bölümü mezunu olmasına rağmen irticalen konuşmayı hiç beceremiyor. sporu seviyor fakat yeterince ilgilenmediği için çok açık veriyor. ingilizce telaffuzları oldukça kötü. bu kadar gömdüm azıcık öveyim, vücudu gerçekten iyi. boy, pos, endam yerinde.
  • habertürk tv'ye transfer olan sunucu.
    eskiden oldukça güzeldi hem de doğal bir güzeldi. fakat "neden bu kadar güzelken estetik işine girdin be" diye soramadan edemiyorum. ağzım açık seyrederdim kendisini, şimdi ise sokaktaki, özel okuldaki sıradan bir estetikli insanı seyreder gibi seyrediyorum.
  • az önce habertürk'te fatih altaylı'nın olduğu spor saati adlı programdaki sarışın sunucunun kendisi olduğunu öğrenmemle birlikte beni bayağı şaşırtmış olan kadın.

eskiden şöyleyken şimdi böyle olmuş, başka bir kadına evrilmiş. estetik ameliyatlar nelere kadir yahu.
  • beni yüzünde 50 ayrı noktaya yaptırdığı estetik ilgilendirmez. burada paylaşılanlara baktım da, ne estetik öncesi ne de sonrası güzel falan değilmiş. estetik öncesi daha normal, samimi bir tipi varken, estetik sonrası konulu filmlerdeki aktrislere benzemiş. kendi vücudu, kendi kararı. tekrar ediyorum, beni bunlar hiç ilgilendirmiyor. beni bu kızın/kadının 3 haftadır içine ettiği spor saati programı ilgilendiriyor. şu entry'i 3 hafta önce yazacaktım ama haksızlık etmeyeyim, bir süre vereyim diye 3 program bekledim ama yok yani.

ses tonun ecayip heyvanlara benziyirsen esprisi yapılacak kadar çirkin, diksiyonun yok neredeyse, cümle kurmasını bile bilmiyorsun. başladığın cümleyi bitiremiyorsun yahu. 1 paragraflık cümleleri o cümleyi kurabilenler kullanır, sonuna geldiğinde başını unutan senin gibiler değil. seni zaten moderatörü olan bir programa "niyeyse" moderatör olarak oturtmuşlar, şu yukarıdaki kusurlarına rağmen biraz moderatörlük yapabilsen görmezden gelmeye çalışacağım ama konukların sözünü "eeeeeeeeee", "ııııııııııııııı" gibi garip sesler çıkararak kesen moderatör mü olur ulan? her seferinde senin adına ekran başında ben utanıyorum. o garip sesleri çıkartmana rağmen lafa giremediğin yerler oluyor, korkunç. adam fikrini anlatırken arkada anlamsız sesler çıkaran bir kadın sesi. uyaran da yok demek ki, 3 haftadır aynı.

program 1 kişi için izleniyor. o 1 kişinin fikirlerini merak ettiğimiz için rating alıyor. bahsettiğim 1 kişinin de kim olduğu gayet belli. seni de, emin çağlar'ı da yarın o programdan alsalar kimsenin umrunda olmaz. buna rağmen her lafa atlamalar, sırf konuşmuş olmak için konuşmalar, bir sürü garip eeeeee, ııııııııı sesleri... programı izleyenler senin basmakalıp fikirlerinle ilgilenmiyor, illa ki bir şey yapacaksan sözü programın sahibini ver, geri çekil. program açılırken konuş, reklama giderken konuş, reklamdan dönerken konuş, kapatırken konuş, gerisine karışma. fatih kuşçu gibi bir adamın moderatörlüğünden nerelere geldik yahu? emin çağlar da gayet güzel yönetiyordu aslında, bu kadın nereden çıktı, kimin aklına böyle bir fikir geldi de şu programın içine sıçmaya yeltendiler anlamıyorum. kime ne çeşit bir güzellik yaptıysan, sağlam yere sırtını dayamışsın. en azından oraya yaraşır şekilde davranmaya uğraş handeciğim.
  • ceyla büyükuzula beraber en güzel 2 spor spikerinden biridir.
  • keşke estetik yaptırmasaydı dediğim sunucu. doğal hali çok daha güzeldi.

çirkin kadınların estetik yaptırmasını anlayabiliyorum ama güzel kadınların neden bu işe bulaştığını hiçbir zaman anlayamayacağım.

ayrıca koyu renk saça dönmesini tavsiye ederim kendisine, daha fazla yakışıyor.
hesabın var mı? giriş yap