• bir türlü gülemediğim stand up yapmaya çalışan adamdır. hayatımda recep ivedik vb izlemedim, o malum tayfadan değilim. güldürmüyor. komik değil.
  • o kim
  • komik ya da değil. izlemek isteyen izlesin, izlemeyenler de burada sürekli hasan can başlıklarına maruz kalmasın.
  • uzun yıllardır yurt dışında yaşadığımdan türk televizyonlarini takip etmiyorum. zaten televizyon da seyretmiyorum. türkiye’deki arkadaşlar çok övdüler, ben de internetten bir kaç kısa bölümünü seyrettim. oraya gelen konuklara ‘sen ne iş yapıyon lan’ şeklinde konuşan varosun teki. millet kendine hakaret ettirmeye ve kendini televizyona çıkarmaya gelmiş. hep beraber öyle varos varos takılıyorlar.
  • milletin arkadaş ortamında fantastik attığı hikayeleri anlattırma formatını bulan büyük dahiye neden gülmüyorsunuz?
  • aşırı cringe, ahlaka mugayir sohbet, seçmece cast insanlar ve scriptler, şimdi gülünüz tarzı sitkom tempo tutturulma çabası, şive denemeleri vs.. diğer işlerini bilmem ama konuşanlar benlik değil, komik hiç değil.
  • açıkçası gündelik hayatta insanları itin götüne sokup şakayla hakaret etmek serbest olsa ben de komik olurum, hatta daha komik olurum, hatta ve hatta en komik ben olurum.

ama yaptığım ilk şakada da vurulurum.
  • hiç bir gösterisini,programını tamamını izlemedim çok önyargı ile de yaklaşmak istemem fakat şakaları vb.gösteriyi götürecek senaryosu çok zekice gelmiyor kendine öznel şakalar pek yapmıyor genel geçer gibi bir tarz.
  • başıma bir şey gelmeyecekse ben bu adama daha bir sefer gülemedim. acunu koparmaya gelmiş sanki.
  • zamane komiği. komik değil diyemiyorum, zira ortalıkta komedi diye yapılan işler o derece vasat ki, onların arasında görece komik oluyor. kahkahalarla gülmüyorsun ama tebessüm ediyorsun. en azından 45 dk.vaktin varsa, zamanı sıkılmadan geçirebikiyorsun. o da, her bölümde değil. bazı bölümler gerçekten yok hükmünde.

tabi hepsi kişisel subjektif görüşler. kimi kahkahalarla gülüyordur.
hesabın var mı? giriş yap