• los angeles çıkışlı türk programı the young turks'un yapımcı, yazar ve sunucularından biri olan taş adam.
  • hayvan haklari konusunda zerre fikri olmadan hayvan haklarindan bahseden adam. veganizmin ne oldugunu anlamamasina ragmen anlamak istemiyor ve veganizmi diyet olarak goruyor. hayvanlarin yasama hakkini secimleri ile elinden almasina ragmen "ben de hayvan haklari aktivistiyim" diyor. nasi yani, nazi katliamini destekleyen bir humanist gibi?

yakisilikliligi ve yari turk yari amerikan olmasiyla tyt'de yer aldigi belli ama ici takir takir bos ses getiren bir kapasiteye sahip simdiye dek verdigi goruntu itibari ile.
  • çok taş olan herif. uuuuuh.
  • cenk uygur'un yegen kontenjanindan kadroya aldigi yeni turk. inceden frat boy tavri ve hipster imaji fuzyonu goruyorum.
  • varlığından new yorklu daş bir zenci ablamızın hayranı olduğunu söylemesiyle haberdar olduğum amerikalı türk.

ufak bir google aramasıyla kendisinin eşofmanı altından pipisi görünen özel üniversite piçi modeli bir tip olduğu kanısına ulaştım
  • kendisi bildigin turktur, ted ankara koleji mezunudur.
  • "modelden ibaret değilim, aklım ciddi konulara da eriyor" demek istiyor, yardımcı da oluyorlar, önemli konularda konuşturuyorlar. aslında olacak gibi. gözleri kör eden kıyafetler ve üstüne 3 kolye 5 yüzük falan takmasa ciddiye almak daha kolay olacak.
  • bizim kuşağa hatırlattığı:

(bkz: hasan peker)
  • tomi lahren'le hate sex yapmış olma ihtimalini yabana atmamak gereken tytnetwork sunucusu, cenk yugur'un yeğeni.

tomi bunu hakediyor. aralarındaki seks enerjisi her ikisinin de videolarında çok belli oluyor.

(bkz: lol)

(bkz: hate sex)
  • cenk uygur’un ablasinin oglu. anladigim abla sedef abd’de universite sonrasi tr’ye geri donuyor, burda aile kuruyor. hasan da tr’de buyuyor universiteyle* beraber abd’ye geciyor.

eleman’in sevdalisi cok. twitter/instagram postlarinin altinda yuruyen yuruyene. allah sahibine bagislasin diyelim.
hesabın var mı? giriş yap