• barı$çıl olduğu kadar, $anslı insandır da.
    insan ilkokulda, ortaokulda falan hiç kavga etmez mi be...
  • süt çocuudur. en azından öyle derler mahallede.
  • 6 aylıktır...
  • mahalledeki çocukların alay konusudur. ayrıca gözlüklüdür. garanti
  • hayata henüz gelmemiş erkektir.. zira dünyaya ilk geldiği gün başlayacaktır karnını doyurma kavgası..
  • çocukken annesi dışarıya çıkmasına izin vermiyordur. çocukken kavga etmemiş erkeği bırak, kız bile zor bulunur.
  • fight clubı anlatan arkadaştır*. daha sonra karşısına bir adet tyler durden çıkar, "bana vurabildiğin kadar sert vurmanı istiyorum."* der. kavrayamaz hayatında hiç kavga etmemiş erkek ne olduğunu ve tyler durden ona kavga etmenin aslında düşünüldüğü kadar kötü olmadığını anlatmaya başlar.

-little by little you're just letting yourself become...tyler durden!
    -sooner or later, we all became what tyler wanted us to be.
  • el yumruğu yemediği için kendi yumruğunu balyoz sanır.
  • bu ben miyim bir türlü karar veremiyorum zira "aa sessiz sakin iyi çocuk" hallerimin dorukta olduğu yıllarda okulda benden beklenmeyecek ve şimdi anlattığımda kimsenin inanmadığı kadar çok kavgaya karıştım ama hiç sonunu getiremedim, çünkü hep ama hep ayırdılar pffff. kavgaya girdin mi dersen girdim ama yumruk attın mı, adama vurdun mu dersen atamadım, vuramadım anasını satayım. giriyorum adama kafa atıcam, yumruk atıcam hoop araya birileri. dayak yeseydim ona bile razıyım ha, ben dalıyorum millet ayırıyor. "sessiz sakin çocuk yazık karışmasın bu işlere" diye heralde hemen nerede olay olsa bütün sınıf araya giriyor. sonradan açıldım, sessiz sakin halleri geriden bıraktım falan ama bu sefer de "kavga mı? pff ne manası var" ruh halinde bir insan oldum. şimdi bir kavgaya karışsam ortamdan uzar pasifizm mi uygularım yoksa yılların acısını çıkarırcasına "höeeeyt lan!!" diye dalar mıyım bilmiyorum.
  • eciş bücüş yeni neslin sorumlusu. "ıyy kavga mı? çok ilkel banel" diyen kendince zekalı kültürü medeni ama fiziken kofti bu tiplerden çocuk yapa yapa genetiğimizin bozulduğunu düşünüyorum.

edüt: hem behzat ç. seviyorsunuz hem de kötülüyorsunuz ama :( siz de ne sik istediğinizi bilmiyorsunuz!
hesabın var mı? giriş yap