• bugün bizzat tanık olduğum arabadır. arka camında hem atatürk imzası, hem de osmanlı tuğrası vardı ve görünüşe göre ikisi de yeni yapıştırılmış gibi duruyordu. en asil duyguların insanı mıdır, yoksa trafik trolü müdür anlayamadım.
    caps

edit: aracın plakasını bilerek kırptım, linç ekibinin dikkatini çekmesin diye.

edit 2: lan oğlum ne hasta ruhlu tiplermişsiniz, lan kırk yılın başı ilginç bir şey görüp paylaşmışız, oturup adam gibi yorumlayın işte. biz de biliyoruz olması gerekenin aslında bu olduğunu ama olmuyor işte. niye olmuyor? sizin gibi dalyaraklar yüzünden olmuyor tabi. bir boku da küfür hakaret etmeden yorumlasanız ölür müsünüz amk (afedersiniz bayan size demedim, siz mesaj atabilirsiniz tabi, buyrun ne demek)*
  • ya imza ya da tuğra aracın eski sahibinden kalmadır.
  • osmanlının da atatürkün de inkâr edilmemesi gerektiğini bilen şoföre ait arabadır.
  • aslında olması gerekendir cumhuriyetin değerini bilen ancak tarihine de sahip çıkan birileri olmalı bu ülkede tam ortada bir yerlerde duran birileri.
  • fetöcüdür. dönem itibariyle yetişkin bir fetöcu ifşa olmamak için aracına her şeyi yabıştırabilir.
  • tuğra babanın imza oğulundur.
  • aklinizdaki kaliplara uymadi diye hemen atip tutmaya baslamissiniz.
    bi bu yaftalamalariniza bayiliyorum bir de özgürlük anlayisiniza.
  • atatürk'ün bir osmanlı paşası olmasından dolayı yadırgamadığım durum.
  • ne sağcı ne solcu, bakkalım ben bakkal.

https://youtu.be/oxqan69ctgm (02:45'ten sonrası)
hesabın var mı? giriş yap