• film olmaktan uzak, hiçbir amaca hizmet etmeyen, komedi ile uzaktan yakından alakası olmayan ve kadınların metalaştırıldığı bir garip devam şeyi.

kadınlara laf atmanın normal bir durum gibi gösterilmeye çalışıldığı, argo ve cinsellikten başka bir şey barındırmayan, yaş ibaresi içermeyen ve sosyal mecralardan kolaylıkla çocukların karşısına çıkabilecek bir iş. bu eleştirimi yazarken bile filme hizmet etmiş olmaktan son derece rahatsızım ama maalesef kimse dur demedikçe bu tarz işlerin ardı arkası kesilmiyor.

kültür ve turizm bakanlığının artık bu tarz işleri daha fazla denetlemesi gerekir diye düşünüyorum.
  • yazık be kardeşim paranız batsın, ne midesiz adamlarsınız. siz buna film diyorsunuz ama bu bu bu ney lan! fragmanı izlerken kusası geliyor insanın.
  • tanım: gökhan yıkılkan ve inan ulaş torun'un film ayağına elleştiği yapım.

evet kesinlikle tanım bu.
  • yapacağınız filmin fragmanını...

7+ yaş etiketli filmin önüne reklam koyan cinemarine mi suçlu, bu fragmanı çeken siz mi bilemiyorum.

bir an sözlü taciz ile ilgili bir kamu spotu sandım, o kadar rezil yani fragman diye koydukları çöp.

https://www.youtube.com/watch?v=wruuprfckue
  • fragmanı izlerken resmen utandıran filmdir
  • dün oyuncularla beraber izlediğim film.

ben en son ne zaman bu kadar güldüm hatırlamıyorum. bir ara gülmekten ağladım.

5 dkda bir küfür var mı? var.

ama halk küfürden hoşlanıyor kardeşim.

ilk 2 filmini izlememiştim. öncekileri izlemeden bunu izlemenin bir sakıncası olmadığını düşünüyorum.

şu film kıtlığında gitmenizi öneririm.

9/10 diyorum.
  • bu sefer olmamış dedirten, finalde ( tam olarak filmin bittiğini anlamıyorsunuz zaten ) hep bir ağızdan hassiktir bu nasıl film dedirten, beklenti çok olmamasına rağmen onunda altında kalan, vasat bir film.
  • 5 gün önce sinemada gösterime girmesine rağmen gün itibariyle malum ortamlara düşen leş film.
  • hd kalitesinde sansürsüz sekilde malum ortamlarda olan film daha vizyonda haftasi dolmadi.
    keko tayfaya hitap ediyor önceki serilerde oldugu gibi
  • hristiyanlık temel inanç ve hassasiyetlerini görmezden gelerek, hakaret eden filmimsi.

hz isa'nın bizimde peygamberimiz olduğunu ve bu "film" adıyla anılan kusmuğun bizim dinimiz ve inancımızın temel esaslarına küfür ettiğine dikkatinizi çekerim.

tam bir mallık örneği olmuş. türkiye'de müslümanlığa küfür etmeyi aydınlık sandığınız için iyice kör oldunuz. bu terbiyesizliğiniz mutlaka bir gün kötünüzde patlar.

buradan suratınıza tükürüklerimi yolluyorum; püüüüüh!!!!

son söz; kokuşmuşluk kara mizah değildir hiç değildir!
hesabın var mı? giriş yap