• valla sürat kargo ile çalışmasından iyidir bana göre, adıyla bu kadar ters başka firma daha var mıdır bilmem...

ayrıca bayram üstü sipariş verip bayramda doğal olarak gelmeyecek olan kargoyu beklemek de bir tür hobi olsa gerek... bırak da emekçi de tatil yapsın kardeşim..
  • 5.12.2019 tarihinde vermiş olduğum siparişim aynı gün kargo verildi bugün 11.12.2019 halen hepsiburada ptt kargo şefliğinde beklemede görünüyor. an itibariyle hepsiburada benim için bitmiştir. çok mecbur kalmadıkça bir daha kesinlikle hepsiburada alışveriş yapmayacam. ne zaman ptt kargoyla rezilliğinden vazgeçerler o zaman bu kararı tekrar gösden geçiririm
  • ptt kargo grevde. çok beklersiniz arkadaşlar. hepsiburada yüzünden greve çıktılar
  • ürünü satan hepsiburada değildir.
    satıcı: hepsiburada yazarsa hepsiexpress ile geliyor.
  • tchibo denen yer de ptt ile çalışıyor. aman gardaşım uzak durun. ürün gelmeden iptal de edilmiyor. mal gibi kalırsınız.
  • hayatım da ilk defa hb küfür ediyorum bu ne lan 10 gün kıraç kim de bekliyor kargo dağıtıma bile çıkmıyor. bugün aldığım diğer bir ürünüde ptt ye vermişler hepsijet ertesi gün getiriyordu ne oldu şimdi ptt ile uğraşıyoruz.
  • 22 kasım da sipariş ettiğim bebek bezi bugün öğlen geldi. hepsiburada deposu nerede gebzede. ben neredeyim gebze de. başka sözüm yok
  • allah belanı versin hepsiburada, ptt de suç yok, bu dangalak kurum ile çalışan hepsiburada suçlu, ulan 10 km mesafe var evim ile hepsiburada ptt şubesi arasında 4 gün oldu daha hareket bile etmemiş kargo, allah belanı versin hepsiburada demiş miydim
  • yukarıda bir arkadaş daha bahsetmiş; dediği gibi beyaz eşya ve türevleri olmadıkça kendi kuruluşu olan hepsiexpress hizmet vermekte. ptt olmasının sebebi ya hepsiexpress ilinizde bulunmuyor ya da satıcı farklı bir firma.
  • 30 kasım’da istediğim ürün 10 aralık’ta elime ulaştı. ptt kargo gönderi takip sayfasına göre ürün istanbuldan yola çıkmış, adana’ya gelmiş. sonra adana’dan çıkmış malatya’ya gitmiş. sonra bakmışlar bir yanlışlık var malatya’dan tekrar adana’ya gelmiş ve bana teslim edilmiş.

hepsijet rezaletine maruz kalan arkadaşlara değinmiyorum bile.
hesabın var mı? giriş yap