• hayati buyuk olcude etkileyen kisinin art arda ruyalarda gorulmesi. ya cok korkutmustur bu kisi sizi, ya cok seviyorsunuzdur ya da cok ozlemissinizdir. benim rekorum tam iki ay. istege bagli oluyor genellikle. sevilmeyen birisi gorulurse olum olurdu ama her gece her gece.
  • bugün on ikinci günüm.. tarifi zor, ama mutlaka yaşanması gerekli bi eylem..
  • (bkz: aşk)
  • rüyanın senaryosuna göre farklı geribildirimleri oluyor genelde,kimi sabah o yataktan kalkmak azap olur,yeniden uykuya dalıp rüyaya kaldigın yerden devam etmek istersin,bazen de zorla uyandırırsın kendini,için ezilir,rüyada bile hadisenin rüya oldugu gercegine vakıfsındır çünkü.kabuslarının da basrol oyuncusu aynı kişiyse eger,dengesiz ruh haline lanet eder,hiç ama hiç uyanmamak istersin.
  • böyle bir şey olmuşsa o kişiyi de tanıyorsanız, o kişiyle yaşadıklarınızı gözden geçirip, o kişiye borcunuz veya ödemediğiniz bir hakkı var mı diye düşünmelisiniz. eğer yoksa ziyaret edip halini hatırını sorun. eğer bu kişi tanımadığınız veya ölmüş biri ise ruhuna fatiha okuyun. eğer kötü biriyse bu rüyayı unutun ve kimseye anlatmayın.
  • sonunda aşkı bile yaşayabileceğiniz eylem (bkz: kendimden biliyorum) fakat bu durumda asla iddia edilmemelidir ki aşık olduğunuz kişi gerçek dünya daki kişidir. aşk kelimesinin karşıladığı yüzlerce anlamdan sadece birini kapsayan bi durum olur bu ve tadılması her insan evladına ısrarla tarafımdan fırsat buldukça tavsiye edilmektedir.
  • uyuyabilenler icin bir mucize... benim gibi uyku pesinde kosanlar icinse bir sanri sadece...
  • aynı bölgenin açık kalmasıyla yaşanbilecek bir olay
  • gerçek hayatta da gördüğünüz biriyse tuhaf bir samimiyet hissetmenize, karşınızdakinden de ister istemez bu rüyaları hatırlamasını beklemenize sebep olacak güzel fakat kafa karıştırıcı hadise..
  • ruyayi goren kisnin psikolojik sorun sahibi oldugunu gosterir.
hesabın var mı? giriş yap