• sahip olabilmeyi çok istediğim titrdir.

(bkz: beynimi sikeyim)

edit: başlık başa kalan da, imdi yürek yırtılır.
  • trilyonlarca sağlıklı, gürbüz, aslan gibi, koç gibi, jaguar gibi spermi olan erkektir.
  • özenilecek hiç bir yanı olmayan, iğrenç kokulu ve içinde binlerce zehir barındıran, içenlerin nasıl içtiğine hayret ettiği bir nesneden uzak durmayı seçen ve bunu mârifet değil, olması gereken olarak gören er kişisidir.
  • benim nazarımda: ilk aşkın, ben sigara kokusundan nefret ediyorum, demesiyle zaten olmayan merakı eksilere indirgemiş erkektir. ve hâlâ, nasıl hiç denemedin bile, gibi abuk sorularla karşılaşır. bunca yıldır ağzına sigara sürmemiş, tek alışkanlığı gün sonunda uyumasına yardımcı olsun diye içilen bira olan erkek ne de güzel erkektir.
  • hic sigara icmedigimden degil ama alkol almadigimdan cok sikayetci oluyor cevrem. oysa ben gayet memnunum bu hic aktif icici olmamis cigerlerimden. les gibi sigara kokmaktansa armani black kokarim. ohh miss!!!
  • öpülesi erkektir.
  • sabahları ciğerlerinde acı, boğazında af edersiniz balgamla uyanmayan erkektir. ayrıca (bkz: ben olmalıydım)

edit: düşündümde fazla cinsiyetçi bir entry oldu sanki...
  • bütün ailesi tiryaki şekilde sigara içerken pasif içiciliğin amına koymuştur, bütün arkadaşları , sevgilileri, hatta eşi bile sigara tiryakisidir. buna rağmen ağzına hiç sigara götürmemiş merak bile etmemiştir. nefes alamıyorum lan tıkanıyorum daha nasıl anlatıym! siz için bana karışmayın.
  • henüz askerdeyken sevgiliden ayrılma acısını tatmamış erkektir.
  • keyif sigarasını bilmez ama orgazmı, gülmeyi, eğlenmeyi, çakırkeyfolmayı, aşık olmayı, sevmeyi, sevilmeyi, hayatta sigarasız da keyif alınabilecek diğer herşeyi bilen erkektir :)
hesabın var mı? giriş yap