• ''bakkaldan ekmek de mi almıyor, apartman aidatı da mı ödemiyor, otobüse de mi binmiyor?''
    sami abi.
  • benim en iyi örneklerinden biri olduğum insan türüdür. hatta bugün psikolog yüzüme tekrar tekrar vurdu bunu.
    +boş zamanlarında ne yapıyorsun?
    -film izlerim, kitap okurum, işte keman çalarım.
    +başka? sosyal aktivite olarak?
    -annemle vakit geçirmeyi çok severim.
    +arkadaşların?
    -annem var işte, onu çok severim ben hem biz çok iyi anlaşırız.
    +arkadaşların?
    -muş.
  • ne yapacağını bilemeyen, içinden hiç bir şey yapmak gelmeyen insandır. ayrıca bugünlerde üzerinde tarif edemediği aptal bir uyuşukluk vardır. yemeği dışardan söylüyordur. 3 günlük tatilde bile yapacak bir aktivite bulamayacak kadar salaktır. en büyük aktivitesi sözlük te takılmak, film, dizi seyretmek olan insandır. yalnızlığın diplerinde gezinen insandır.
  • üşenen insandır.
  • kendi kendini sosyal fobiye sokmuş, çevresindeki insanlardan uzaklaşmış kişidir. benimdir. işsizlik bir yandan vuruyorken, iş bulamıyorken nasıl olur da sosyal olabilir ki insan? sokağa adım atmak en az 10tl den başlıyorken, sosyal aktivite nasıl gerçekleştirilebilir ki? gerçi, arkadaşsızlığın da etkisi mevcut. hiç arkadaşım kalmadı be sözlük.. şu güzel karşıyaka sahilde tek başına dolaşmak da çok sıkıcı.
  • f5 tuşuna basmaktan hayatı sikilmiş olan adamdır.

edit:mac kullanıyorum.

edit:mac kullananların command+r yaparak hayatı sikilmektedir.
  • kafa dengi insan bulamamıştır .
  • arkadaslar la iki tur atıp çay içmek sosyal aktivite sayılıyorsa ben değilim bu
    yoksa son 2 ayda hiç sinemaya tiyatroya konsere falan gitmedim bence sosyal aktivite bunlar olduğu için benim bu
  • "belki adamın bir derdi vardır" diye sormazlar mı o adama ?
  • okuduğu bir kitabı evirip çevirip anlatır.
    saçma sapan fotoğraflarını- ki kendisi çekmiştir- orda burda paylaşır.
    internetten okey falan oynar.
    ona buna sataşır, laf atar, muhabbet açmaya çalışır.

bir ya da birden fazlasını taşıyabilir bazıları. bu demek değil ki onlar tü kaka insanlardır ama kusura bakmayın, hiçbir sosyal aktiviteniz yoksa bir şeyler terstir.
hesabın var mı? giriş yap