şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: hipnagojik)
  alternatif (bkz: hipnefobi)
 • su pompalarken hipnoz etmek ile pompalarken kanin beyinden asagiya inmesine muteakip bas donmesi ve hipnoz tarzi yari bayginlik hali
 • böyle bi grup da var kendi kendine takılan.
 • ayrıca, bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
 • #54705926 (bkz: boğa burcu) burdan
  #54708019 (bkz: balık burcu) burdan
  şu iki entry ile bana astroloji bilgimi sorgulatmıştır.

  anlamayan için meali: aynı anda hem balık hem de boğa burcu olduğunu iddia eden trollümsü ergen.

  eheh bu bebe hakikaten bebe çıktı, editliyorum ayağına entrysini tamamen değiştirip link verdiğim entryleri de ortadan kaldırmış ama hoca durur mu yapıştırır ss'i. bekle bakalım birazdan ekleyeceğim çocuğum, iki adet cillop gibi ekran görüntüsü var elimde, komiksin ya.

  hijyenik pedit: ayar yedikçe bir aşağıdaki entrysini sürekli değiştirdiği için yakalayabildiğim son halinin de ekran görüntüsünü buraya bırakıyorum. bu da buralarda kalsın bakalım.
  özel mesaj deyip duruyor... elde malzeme kalmadı tabii, onları da sözlük kurallarına göz atıp sakıncası yoksa şayet bilağare ekleyeceğim(bu konuda yeşillendirmenizi rica ediyorum, özel mesaj ifşası mümkün mü?) zaten totalde 2+2=4 mesaj hepsi.
  sıkışınca karşısındakine ibne diyen acizler gibi "bana aşıksın galiba" esprine de gülmedim, eminim kimse de gülmüyor ama seksüel bilinçaltın beni düşüncelere sürükledi, biseksüellikle ilgili haddinden fazla entry girdiğini de görünce taşlar yedine oturdu bende, bastırılmış bir şeyler varsa kendi problemin beni bulaştırma.
  son olarak, troll dememişim gerçi ama trollümsü bile fazla sana; ekran görüntüsü almak kadar basit bir şeyi düşünemeyeceğimi düşünmen yaşın ve saflığın(bak bunu iyi niyet anlamında kullandım he) hakkında fazlasıyla açıklayıcı oldu. daha fazlasına gerek yok senin için artık eğlenmiyorum çünkü, bu ders senin için yeterlidir diye düşünüyorum.
  selam eder, gözlerinden öperim.

  kendime bakınız: (bkz: dostum troll sanmışsın ama bu bildiğin ergen)

  pelinsu 5 yaşında ama arkadaşları ona aynştayn diyor editi: yav he canım he işim gücüm yok ekran görüntüsü alıp editlemekle uğraşacağım. senin gibi işsizdim ben de zaten. pişman oldum çoluk çocukla uğraştığıma, ortamı iyice kreş seviyesine indirmişsin. yalan söyleme potansiyelin ve hayal gücüne gerçekten hayran kaldım, seni şuraya davet ediyorum zira durumun beni aşıyor (bkz: şizofreni)
 • entrylerini editleyen homofobik olduğunu düşündüğüm yazar
  bakınız o malum entry

  edit: bu arada jetpack ütüyle mi aldın ekran görüntüsünü kardeş.
 • durup dururken beni engellediğini söylemiş fa-ke yazar. bakınız bu insan modeli özel mesajla bana saydırmış bir canlıdır. yasakmış sanırım özel mesajları paylaşmak tehdit falan etti beni çok eğlendim gece gece aşık sanırım bana. espri anlayışı olmayan bu türde canlılarla işim olmaz ama. gece gece güldürdün aşkım. gel yine beklerim.
 • özel mesajla bana küfretmiş, bunu dile getirdiğim entrymi de şikayet ederek sildirmiş ekşi sözlük kullanıcısı.
  hakkında yasal işlem başlatmayı düşünüyorum.
 • silik yemiş sanırım üzüldüm.
  umarım geri alınır.
 • bana "seri eksikleyen yazarlarla nasıl başa çıkılır? karmanın düşük olması da uçurulma sebebiymiş." minvalinde mesaj atmış, oz izleyicisi yazar. işin üzücü yanı bu mesajı cevaplayamadan leyla olmuş. inşallah geri döner.