• samsung telefonlarda (en azından s10+'da. daha önce s8'de de gördüğümü hatırlar gibiyim) telefon yazılımına entegre bir şekilde çalışan, o an arayan numaranın "olası dolandırıcı" olup olmadığını şak diye telefon çalmaya başladığı an gösteren uygulamadır. samsung'un modeline mi bağlı yoksa android sürümüne mi, bunu bilen yeşillendirir, ona göre gerekirse editlerim.

samsung, smart call olarak adlandırdığı bu özelliği hiya'dan entegre aldığı için, üçüncü parti garip cia fbi ıvır zıvır uygulamalar yüklemeye de gerek kalmamaktadır. böylece rehber bilgileriniz de size kalıyor.
  • samsung telefonların şahane bir özelliği. tüm spam ve dolandırıcı aramaları otomatik engelle seçeneği ile birlikte huzura kavuşabilirsiniz. arada gereksiz bankaları ve turkcell' i de listeye ekleyip engelledim. derdiniz varsa yazın kardeşim aramayın.
  • haya diye okunan bazi bunyelerde yanlis anlasila bilecek* selam sekli.
  • bunu s7'den bu yana kullanıyorum. bu uygulamanın iki seçeneği var. 1-arayanın spam olup olmadığını arama sırasında gösterme 2-spam numarayı otomatik olarak engelle (çalmadan)

ben uzun zaman sadece 1. seçeneği kullandım çünkü spam olmadığı halde bazı numaraları da engeller diye çekiniyorum. hiç aklım yokmuş, sanki iki tane numarayı yanlış engellese ne olur! açtım şimdi 2. seçeneği, otomatik engelliyor bütün o spamları. vallahi huzur buymuş.
  • ikidebir arayan gereksizlerden şak diye kurtaran bir uygulama. o kadar rahat ettim ki anlatamam. eski tel de blokla blokla bitmek bilmeyen numaralar lethe'ye gömüldüler.
  • 2,5 yaşındaki oğlumun kedimiz hera'yı olanca sevimliliği ve ısrarıyla çağırış şekli.
  • (bkz: how are you)
  • bununla toplantıya başlayan arkadaşlarla iletişim kurmam zor oluyor.
  • 2016 yapımı güney kore filmi. hiya" gyeongsong-do ağzıyla "hyung" yani "abi" anlamına geliyor.

kim ji-yeon'un ilk yönetmenlik denemesi olan film, baş belası bir ağabey ile şarkıcı olmak isteyen erkek kardeş arasındaki hikayeyi anlatıyor.
hesabın var mı? giriş yap