• şu dakikadan sonra full hm'den alışveriş yapıyorum kampanyası

edit: link silinmiş mesajdan yazıldığı için yazıyorum. h&m lgbt+ bireyleri savunduğu için arkadaş böyle bir başlık açmıştı.

2. edit: bir yazar şunu eklememi istemiş. "bu kampanyayı başlatan furkan adlı şahıs türlü alavere dalavare yollarıyla bankaları kandırıp bedava puan topluyodu alışveriş yapmadan ifşalamışlardı. o zaman müslümanlığı, muhafazakarlığı nerdeymiş"
  • saçma kampanya

yuhh be. size ne kardeşim. isteyen alışveriş yapar, isteyen yapmaz. beğenmiyorsan alma.
  • ben senin dedenin bağımsızlık mücadelesi verdiğinden şüpheliyim yobazov. dedelerimiz herkes kendini özgürce ifade etsin diye demokratik laik bir düzen kurdu, senin gibiler böyle konuşuyorsa bu özgürlük ortamına borçlusunuz.

edit: eğer yıllardır buradan alışveriş yaptıysan salaksın. bu h&m için yeni bir şey değil, tasarımlarındaki kadın giyimlerindeki maskülenliği, erkek giyimlerindeki feminenliği göremediysen bunlara yıllarca para kazandırmışsın demektir.
    keşke param olsa da eskisi gibi h&m’den alışveriş yapabilsem…
  • ''burada müslümanlar ne istiyorsa o olacak. biz neye hassasiyet gösteriyorsak politika ona göre şekillenecek. endişeli muhafazakarlar değil, bu toprakların sahipleriyiz.'' diyen zihniyet ne istiyorsa, ben tersini yaparım.

bu yobaz tipler kendi verdikleri özgürlüğe göre her şey şekillensin istiyor da, sen kimsin amk? zamanında bu zihniyete yakın olan o yobaz dedelerin asılırken dünya yavaş yavaş değişmeye başlamıştı zaten. bu düşüncelerini körü körüne yaşayacaksan eğer, siktir olup gidip afganistan'da talibanla yaşayacaksın.
  • bu kadar yobaz olmayın. en azından saygı duymayı öğrenin derim ben. içim daralıyor bu ülkede git gide.
  • halbuki kokain çekseler, cocuk tecavüzcülerini savunsalar direkt alışveriş yapılacak yer olurdu onlar için.
  • yanımda h&m torbasıyla okuduğum başlık. napıyorum şimdi yakıyor muyum bunu?

görsel
  • ulan sanki millette para varda hm in önünde kuyruk olduk amk.
  • müslüman ülkesinde yapılan anketlerde ateist+agnostik oranı toplam müslümanları geçtiğini hala bilmeyen yazar hezeyanı. geçti o devir koçum.
hesabın var mı? giriş yap