• bunca zamana kadar "huzur istiyorsak gelin kaldıralım şu demokrasiyi" dememesine şaşırılması gerekir.
  • 1 kasım sonrası olası entry'm:

(bkz: yaa recep kardeş, çok rahat tehdit ediyordun)
  • en sevdiğim ise yok bu seçim kırılma noktası yok bu hükümet dönüm noktasi yok bıçak kemiğe dayandı yok şu yok bu. arkadaşlar takmayın çok, üzmeyin tatlı canınızı olan gene olucak biz ise her zamanki sefil hayatımızı yaşamaya devam edicez.
  • "550 yerli ve milli vekil" ve öncesindeki "400 akp'li vekil" beyanatlarının yeni ve en güceli. aynı anlama geliyor zaten üçü de.
  • düşünüyorum, düşünüyorum bir türlü sen çıkmıyorsun diyerek cevap vermek istediğim, muhteşem tayyip erdoğan tavsiyesi.
  • " oylarınızı akp ye verin ve herşey tatlıya bağlansın. tabi ben yine de tarafsızım ama yinede akp yi bir düşünün " - uzun adam
  • hdpli vekillerin seçimlerle alakalı olarak her fırsatta tehdit vari açıklamalar savurmasını dert etmeyen ekşicilere dert olmuştur.

bu arada diyarbakırda kimsenin siklemediği 13 yaşında bir çocuk vardı. pkk öldürdüğü için adını unuttuğumuz.
  • değil huzursuzluk, iç savaş bile çıkarsa yine tek başına iktidar olamayacak, başkan olamayacak şahsın beyanatı. kürt oylarını akp toptan kaybetti, chp seçmeni zaten gidip akp'ye oy vermez. oynayacakları tek yer milliyetçi kesimin oyları. geçmiş seçimle bu seçim arası çok kısa bir süre olduğu için mhp'den akp'ye, akp'yi tek başına iktidar yapacak kadar seçmen gitmez. sonuç 1 nisan erken genel seçimi.
  • ölsek mi, aç mı kalsak karar veremedim
hesabın var mı? giriş yap