şükela:  tümü | bugün
 • akla yemekleri başkaları tarafından yenen sitemkar köpeği getirmiştir.

  http://www.youtube.com/watch?v=ngeksicqkpw
 • önce izleyelim

  amerikada cadılar bayramında çocukların şeker toplama geleneği devam ediyor. biz ise yitip gidiyor bu gelenek. çocukların tepkileri izlemeye değer. olay şöyle; anneleri ellerine kamera alıp senin bütün şekerlerini biz yedik diyor ve tepkilerini kaydediyor.

  paylaştığım videonun dışında pek çok kayıt var. öncelikle o videodan en beğenilenlerin uzun versiyonları;
  ryan
  sierra
  madeline

  bu da hediyesi
 • kahkahalar eşliğinde izlediğim video. son 3 çocuktan ilkine öldüm. nasıl bir olgunluktur öyle o.
 • "you're gonna make me cry again" diye bağırıp, koşarak uzaklaşan kız çocuğuna bittim yemin ederim, o nasıl bir tatlılıktır.
 • donup kalan kız, şaşırıp sonra da anasına tükürmeye çalışan çocuk, adile naşit gibi ağlayan kız bir de sorun değil diye zıplayan o şirin şey. ne kadar tatlılar yav. valla bugün izleyip izleyip güldüm.
 • uzun süredir izlediğim en sevimli video. bazı çocukları ısırarak öldürebilirim sanırım.
 • sondaki kız inanılmaz: "but when it's the next halloween we can share my candies"

  ayrıca çaba sarfedilerek elde edilen bir şeyin ne kadar değerli olduğunu da göstermektedir bu video, ailelerinin aldığı bir hediye olsaydı o şekerler çocukların bu kadar üzüleceğini zannetmiyorum..
 • recep tayyip erdoğan'ın başarılı bir arge ile oluşturttuğu video. bu videoyu izleyen ailelerin %51'i bu gece çalışmalara başlayacak. oldukça başarılı. böyle 3 video çektirse, 2 de oradan. oh mis.
 • atraksiyon memurları ve yedik onu bizi hatırlatan video.
 • ya hangisine yazayım, hangisini yumuşturayım lan...

  bir tane aile babası gördüm orda. ''i just want you to feel happy'' efsane ötesi, onu o anda nasıl düşündün de söyledin lan sen hahaha.

  bir tane de gengsta gördüm ben. ileride hapisteki arkadaşlarına anlatacağı hikayenin başını gördüm. bir gengstanın doğuşu, bir gengstanın ağlayışını hissettim. ileride belki filmlere konu olacak bir gengstanın yükselişinin başlangıcı olan bir olay hissettim resmen.

  ileride filmi çekilecek, ve alt yazısında şöyle bir repliğe sahip olacak bir gengsta...

  '' ıaah herşey bi noel öncesi başlamıştı, lanet olsun! donumu giymiş ve sıcacık yatağıma kıçımı sokmadan önce dişimi fırçalamadığımı hatırlamıştım. ve diş fırçamla dişimi fırçalarken banyoda canım sıkıldığından salonda dolaşmak istedim. hey! hey! tanrı aşkına lanet olsun! işte o zaman gördüm elinde kamerasıyla beni çekiyordu. lanet olsun dostum ben çıplaktım anlıyor musun! çıplaktım ve videoya çekiyorlardı! fırçamı ağzımdan çıkarıp 'hey seni lanet olasının çocuğu naptığını sanıyorsun he? he seni lanet olası? '' demek istedim ama ben bunu demeden önce o erken davrandı. 'senin bütün şekerlerini yedik biz' dedi. heey dostum, inan bana, işte o gün anladım kavgayı ilk yumruk atan başlatır, ve ilk yumruk atan kazanır... bunu anladım ve anladığım zaman yeteri kadar olgun olduğumu düşünmüyordum tamam mı? o an ne yapacağımı şaşırdım. saldırmak istedim saldırdım beni geri ittiler. yandaki pet şişeye koyduğum votkamı fırlattım denk getiremedim. işte o zaman anladım çaresizliği. ve benim çaresizliğim karşısında galibiyetini gülerek kutlayan lanet olasını! tamam mı dostum? hey lanet olsun anladın mı şimdi neden bu kadar serin kanlı bir katil olduğumu ve bu hapishanede insanlara acı çektirmekten zevk aldığımı?''