• daha ilk bölümünden beri kaçırmadan ve severek takip ettiğim, hakkında ayrıntılı analizler içeren entry'ler girdiğim ve 1 ay önce ters köşe yaparak ani bir kararla izlemeyi bıraktığım dizidir (şaka değil gerçekten izlemiyorum artık). alın size ters köşe.
  • olm sıkılmadınız mı lan birilerini kaçırıp şantaj yapmaktan? fragmana gel.
  • fragman cikmis ve görünen o ki ılerleyen sadece bir tek sey var o da bölüm sayisi.
  • son aldığı hal çok kötü. oysaki konu çok iyiydi
  • gençler iki fragman + 1 sneak peek ile bütün bölümü vermişler, izlemenize gerek yok anlatıyorum.

-kudret mezardan çıkıyor tabi ki, 2 bölümde ölmek için girmedi uğur yücel.

-intikam olarak mustafa'yı kaçırıyor.

-daha sonra bununla yetinmeyerek yeşim'i arıyor, mustafa karşılığında melek'i ver diyerek anlaşıyor. (sneak peek'teki sarp vurulmuş oyunuyla melek'i yolda yakalatıyor)

-kudret melek'i de yakalayıp mustafa'yı da bırakmıyor ve celal'e birini seç diyor. (ona hayatının en zor seçimini yaptıracağım-1.fragman)

-sarp ve mert de gidip ikisini kurtarmaya çalışacak.

- end of 120 minutes!
  • bir hafta izlemedim...
    az önce show tv'yi açınca rte'yi gördüm, donakaldım.. laaaan yoksa rte'yi kadrolarına katarak celali mi öldüreceklerdi?

neyseki, öyle değilmiş..
    herkes rahatlasın sözlük, senaristlerin ters köşe olayı değilmiş...
  • bu hafta kadroya kattıkları oyuncu gerçekten çok iyi şeytana bile küllahını ters giydirir.
  • --- spoiler ---

hanım kızımız yusuf müdürün odasına girer.

"müdürüm celal duman'ın oğlu kaçırılmış"

yusuf: "anlat nasıl olmuş?"

"avm'den kaçırmışlar müdürüm"

yusuf: "bizimkilerden birine ver ilgilensin"

yazacağınız repliğe bir, çekeceğiniz sahneye iki.
    --- spoiler ---
  • isimlerin başladığı gün çok büyük hata ederek geç başlamıştır.
    ben isimsizlere geçtim mesela. karakter çok uç ama içerde yanında şaheser gibi duruyor.
  • hic reklam vermeden yayinlanmasi gereken dizi. ne bu arkadas ya butun aksami yedi sanki izlemisiz gibi... neyse.

celalin oglunu kudret adina kaciran sanki coskun gibi geldi bana niyese bu arada. gorecegiz.
hesabın var mı? giriş yap