• kendinden emin,içi dışı bir mert bir adamdır.normalde lark içiyorken kızla buluşmaya giderken marlboro alan tipler tarafından pek sevilmez.
  • (bkz: doğaldır)

öncelikle, tavla sadece kahvehane vb gibi mekanlarda çay kaşığı sesleriyle oynanmıyor.

kalamış kahve, huqqa gibi yerlerde güzel bir yemek yeyip ardından oyun oynamak istemiş bir adam olabilir. çok da iyi düşünmüştür. altı üstü yemek ve birkaç içecek olacak hesapta. kız ödese ne olur erkek ödese ne olur? anladığım kadarıyla keyiflerine düşkün bir çift olacaklar. sevdim.
  • lark içmekten a.ciğeri kömürleşmiş romantikler tarafından eleştirilen esaslı adam.çocukken babası kendisine bir kez bile şakacıktan yenilmediğinden olsa gerek,oyun sırasında ciddiyetini bozmadan çatur çutur oynayıp kıza hesabı kitleyen adamdır aynı zamanda.
  • şu an evli olduğum adamdır. o kazanmıştı, her anlamda.
  • liselidir.
  • ilk buluşmada kızı nargile kafeye cagıran adamdan bir adım öne geçmiş kişidir.
  • hesabı öder. tavlayı kaybedeceğinden değil. öder yani.
  • işte vizyon farkı işte ben, kimi böylesine hesabına atar tavlayı, kimi de benim gibi kazanan istediğini yapar dayatmasını sunar, diyorsunuz ki he hemen kızlarda kabul eder, işinizi bilirseniz eder, kadınların çoğu gaza gelen varlıklardır biz erkekler gibi aslında, ne oldu kendine mi güvenmiyorsun, tamam ya ne korkak çıktın, yenileceğini baştan kabullendin mi yoksa gibi kaşıyıcı ifadeler kullanın bakın bakalım tamam lan diyip kabul ediyor karşı taraf, ben tavlada kazandığımla 3 kızla öpüşmüştüm, bunlar arzuladığım hoşlandığım kızlardı, öpüşmekte bana yetti o yüzden, hiç aklında yokken böyle bir şey yaşıyorsun, kimsenin tavlada daha değerli bir şey kazandığını sanmıyorum
  • neyse hayal kurmayalım şimdi
  • (bkz: true love)
hesabın var mı? giriş yap