• benimkisi şöyle birşeymiş. anladığım kadarıyla, hayat 1.5 yaşındayken hiç de fena değilmiş benim için.

büdüt: böyle güzel tepkiler geleceğini tahmin etmiyordum, teşekkürler a dostlar. soranlar için söylemiş olayım, avşa adası'nda olmuş bu komik olay. :)
  • şimdi biri beni o ana götürse elimden tutup , ''ömrün boyunca bu anda kalacaksın , razı mısın? '' dese.. razıyım , on bin kere , yüz bin kere razıyım.
    tanım: şu an karşımda çatır çutur ayçekirdeği çitleyen adamla gerçekleştirdiğimi düşündükçe pişmiş kelle gibi sırıttıran olay. hayat garip lan sözlük.
  • ilkokul 1. sınıfta, sıranın altında gerçekleşen hadisedir.*
  • insanın hayatı boyunca unutamayacağı bir kaç şeyden biridir.
  • beynimin pompalı tüfekle tanıştığı ilk ve son an. ah ulan ah...
  • sanildiginin aksine pek de değerli ve unutulmaz olmayandir.
    ılkokul cağlarinda televizyondan heveslenip hemcinsimle dut ağacında öpüşmüştük, hala dün gibi aklımda.
    harbiden unutulmuyormuş lan.
  • çok zaman hatırlamaya çalışıp hiç hatırlayamadığım eylem.

millet adınını yaşını nerede nasıl olduğunu kızın memelerini bile hatırlıyor. ben de en ufak bir hareketlenme yok. arkadaş balık falan da yerim rakının yanında iyi gider ama var bir terslik.
  • benim için, salakça ve masumca da olsa, 5 yaşında kreşte yaşanandır.

bir gün, herkesin kapmak için kavga ettiği köşe minderde otururken, o zaman çılgınlar gibi (!) aşık olduğum kız gelip çat diye beni dudağımdan öpmüştü. hafızamda öyle net bir şekilde yer etmiş ki; odanın diğer ucundan bana doğru gülümseyerek yürümesini bile hatırlıyorum. o kadar da çocukça, ufak bir buse değildi üstelik; bi 5-10 saniyesi vardı. apışıp kaldım, ne yapacağımı bilemedim. çünkü hayatta böyle bir hareketi görmemişim, belki de ne anlama geldiğini bile bilmiyorum lan o zaman. hala merak ederim bu ufacık kız nereden gördü de uygulamaya karar verdi diye.

neyse, bu satırları okuyorsan beni bul zeynep. eski günlerin hatrına buluşup bi kahve içeriz, nasıl altımıza işediğimizi hatırlar eğleniriz. ne dersin; olmaz mı?
  • http://imgur.com/l2ouvbh

fethiye'deki eski evimizin balkonunda üst komşumuzun kızı iris ile.

ablam gaza getirmişti, vallahi fikir benim fikrim değildi...
  • hatirladigim guzel olaydir kendileri ama oturdugum yerden kalkmaya utanmistim belirli sure...
hesabın var mı? giriş yap