• koca koca adamları yine "aymesajgeldi" diye konuşturacak şeytan icadı. bunlar hep türk erkeğinin karizmasını yerle bir etmek için, oyuna gelmeyin.
  • kullanıcılarının 36.73 % ünün kullandıklarının farkında olmadıkları servis.
  • gönderdiğiniz resimin üzerinden bir süre geçmesinden sonra mesaj gitti sesiyle irkilip ekrana baktiğınızda "mesaj olarak gönderildi" yazısını görünce 'hay ananı bee..' seklınde tepki vermenize neden olan uygulama.
  • whatsapp uygulamasına bin kat tercih edilesi ios hizmetidir. akrabadan ve bilumum gereksiz insandan uzak tutar.
  • konu hakkındaki tüm sorularıma (e ben nasıl ayırt edeceğim ios5 kullanıcılarını vs.gibi) cevap veren bi link buldum tıklayın bakalım.
  • bazen telefonla çekilen fotoğrafları göndermede sorun yaşatır, fotoğrafların çok geç gittiği bazen günlerce iletilmediği de yaşanmıştır. whatsapp gibi çözünürlüğü ayarlamadan direkt orijinal halini gönderdiği için sanırım bir whatsapp değil ama benim için olmazsa olmazdır. mavi rengini yediğim.
  • ios7 sonrası rezil kepaze oldu. ciddi iletişim sorunlarına sebep olacak kadar arızalı. sorun yaşayanlar için önerilen imessage'ı kapatıp, network ayarlarını sıfırlamak(ayarlar>genel>sıfırla>ağ ayarlarını sıfırla), tabi kayıtlı bi dolu wifi şifresi kayboluyor, demedi demeyin. sonra açınca düzeliyormuş, benimki düzeldi.

http://www.cultofmac.com/…-7-heres-how-to-fix-them/
  • mavisinin tonu telefonu yeme sebebidir.
  • whatsapp'la geç tanıştım ama onu bir türlü sevemedim. imessage ise bana göre bambaşka. mavi rengi için bile kullanılır. basit ve kullanışlı. çok fazla kullanıyorum. zaten zamanla daha sağlam olmaya başladı. başta birkaç sorun vardı onları da çözdüler zamanla.
    okundu yazmasına da ayrıca hastayım onu da belirtemeden edemeyeceğim.
  • last seen yok, iletildi yok, goruldu yok, avatar yok, durum yok. tertemiz program. zaten en cok konustugum 3-5 kisi de apple kullandigi icin buyuk bir memnuniyetle whatsapp'e karsi tercihimdir kendisi. fotograf-video atabiliyorsun. arsivde saklayabiliyorsun. alternatif applerin sana sundugu hemen hemen butun ozellikleri karsilayabiliyor ve ergen ergen tripler cekmene de musaade etmiyor bir de ustune. aramayi da facetime'dan yaptin mi eksiklik hissedecegin hicbir sey kalmiyor.

nimettir.
hesabın var mı? giriş yap