şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • önerebileceğiniz şeyler varsa okumak çok isterim
  • turg mantigi ile, turg egitim sistemi ile 100 senede gecse size "karnim acikti" dedirtemezler. tavsiyem yabanci egitim sayfalarina bakmaniz ve oralari takip etmeniz yonundedir.
  • shawenglishonline geçen gün şöyle bir sayfaya denk geldim. henüz detaylı inceleme fırsatım olmadı. belki birilerine yardımcı olur.
  • yüksek lisans için aşırı üzerinde durduğum konu şu sıralar
  • 26 yasındayım ama hala öğrendim diyip bir türlü konuşmayı oturtamadığım hede. o sebeple benimle gün içinde yalnızca ingilizce konuşacak, orta seviye beceriye sahip dil geliştirme arkadaşı arıyorum. ya da şunu şöyle yaparsan konuşmaya başlarsın, akıcılaşırsın gibi öneriler..
  • düzenli olarak pratik edildiğinde, gerçekten vakit ayrıldığında, sanıldığı kadar zor olmayandır.

konuşma becerisini geliştirmek için pratik yapmak isteyenler yeşillendirsin. cambly ya da özel ders gibi düşünün.

not: ingilizce öğretmeniyim. seviyeye göre öğrenci seçeceğim.
  • if you aint english teacher you are not black

joe biden baskan oldugu gun bu tweeti atti ve o gun ingilizce ogrenme azmim geldi, 6 ayda ogrendim.
  • ingilizce öğrenenlere tavsiyem öğrenmekle beraber ingilizcenizi kullanabileceğiniz bir meslek seçin yoksa alt yazısız film izleyebilmekten başka bir işe de yaramayabilir.
  • 12 yaşında amerikalılarla sohbet edecek kadar öğrenmiştim adana koleji'ndeki hocam sayesinde.