şükela:  tümü | bugün soru sor
  • reklamveren de reklami yapan da azicik saf diye dusundugum durum.
  • takipçi sayımız çok az himini himini diye söylenen yarrak kafalı patronlar için ideal çözümdür.

zira bu kafadaki adamlar, facebook, twitter, instagram takipçi artışının fiziksel mağazanıza geliş veya dijital satış / müşteri memnuniyeti rakamlarınızla doğru orantılı olduğunu asla kabul etmezler. sanırlar ki orda takipçi arttıkça daha çok insan gelecek...
  • genç parti yaşıyor olsaydı , et dönere seçmen alan cem uzan kimbilir neler satın alırdı? parti ayağına...
  • kişisel hesaplar için değil de şirket hesapları gibi kurumsal ya da satışa yönelik hesaplar için önemli olabiliyor

dijital piyasasında az çok bulunan birisi tüm büyük şirketlerin bu yöntemleri kullandığını bilir. elitist tavırla ahkam kesenleri de anlıyorum ancak görüldüğü üzere buraya girilen entry'ler bile reklam

rakip firmanın onbinlerce -fake de olsa- takipçisi varken sizin firmanızın 100 küsür takipçisi müşteri gözünde birkaç adım geriye atıyor markayı

her neyse eleştirmenlere laf anlatmak yorucu olur. bir şekilde kurumsal hesaplar bu hizmetleri satın alıyor. bugün bizim şirketin hesabı için aldık aşağı yukarı 1 saat içinde tamamlandı işlem. ilgililer şuradan inceleyebilir

instagram takipçi satın al
  • ne gerek var amına koyim böyle bişey yapmaya. noolcak sanki 2728976 milyon takipçin olsa nolcak? amaç nedir
  • sosyal medya hesaplarında daha fazla takipçi olması için para verip takipçi alan insan kibarca söylüyorum embesildir. hayatımda böyle bir ego tatmini daha görmedim sanırım. ulan senin takipçin çok olsa ne olur az olsa ne olur. beyini bunlara çalışan insandan da bir bok olmaz.