• her iş yerinde bir tane olduğunu düşündüğüm hatta çalıştığım bütün iş yerlerinde denk geldiğim kişidir kendisi.
  • genellikle yüzüne güler, arkandan söver.
  • ben yapmadım, ben bilmem diye sürekli üstündeki sorumluluğu atmaya çalışır. siz siz olun saklayın maillerinizi, sonra tokat gibi çarpın yüzüne, bakın bakalım kim onaylamış kim onaylamamış.
  • genellikle de sevdiğin anlaştığun tiptir bu
  • bunların birde okulda olan versiyonları var, aman allah...
  • her iş yerinde mutlaka bir tane vardır. bizde yok diyorsan, bu kişi sen olabilirsin.
  • dişnizi gösterdiğiniz anda kuyruğunu kıstırıp götün götün kaçan ''arkadaş''lardır bunlar.
    gözlerini iyi korkutmalısınız.
  • kendini birilerine pazarlamaya çalışarak yer edinme uğraşındadır. işini doğru, düzgün yapanlar böylelerinin ayaklarına dolaşmasından mutlaka kurtulur. çünkü onlar gibi yavşaklar varsa, sizler gibi düzgün insanlar da vardır
  • bilgiyi saklayan, götelek, uyarılara rağmen yaptığına devam eden amcık suratlı karılar bunların başında gelir. elalemin ekmeğiyle oynamayı çok sevdiniz bakıyorum, allah topunuzu bildiği gibi yapsın götveren karaktersizler.
  • bi tanesi yanımda oturuypr şu an, en içten dileklerimle yavvvvşaakkklıklarının devamını diliyorum, bana dokunmayan yavşak bin yıl yaşasın.
hesabın var mı? giriş yap