• (bkz: imgur'a giremeyen sığır)

cepten girmek için (bkz: zenmate)

pcden girmek için: (bkz: dns değiştirmek)
  • bu başlığı uplayarak en tepede tutmalıyız ki her seferinde ben bilmiyordum diyen dübel kafalıların bahanesi kalmasın. vpn'i açmakla uğraşmak istemiyor insanlar. açıyorsun bağlantı hızın manyaklaşıyor. bir ton sıkıntı.

www.hizliresim.com

www.hizliresim.com

www.hizliresim.com

www.hizliresim.com

www.hizliresim.com

www.hizliresim.com

iyice beyninize yerleşsin.
  • hala viır vır ediyor açıklama yapmış bencil herif bakmak zorunda degilsin gibisinden de vikvik etmiş. yükleme işte sevmiyoruz anlamıyormusun. ne aklı kıt insanlar var. sev miyoruz. imguru sevmiyoruz biz.
  • valla iosta baska platforma basitce fotograf yukleme imkani varsa soyleyin yapalim.

imgurun appi var. 10 saniyede yukluyorum.

hizliresim diye bi site var ama yuklenenler hizla siliniyor. silinmiyor diyene bakmayin.

baska da alternatif bilmiyorum. bilen soylesin.
  • vardır.
    sayfa sayfa yazı yazıp en can alıcı linkleri imgur'dan verip gerek mobil gerek pc'den sözlüğe giren kişileri deli eder.
    açılmıyor arkadaş nesini anlamıyorsunuz?

edit: imla, ayrıca ben bir fotoğrafa bakmak için neden sürekli vpn açmak zorunda olayım? pratik çözüm önereceğine, safari'den çık, vpn aç, reklamlarıyla boğuş (evet ücretsiz olanından kullanıyoruz), tekrar gir sayfaya, resmi o zaman gör.
    çok mantıklı sayın amına koduğum.

edit2: niye imgur kapalı onu sorgula diyenlere, bence de saçma böyle olması ama sonuç odaklı bakamıyor musunuz? mevcut durumda herkes o sitenin yasaklı olduğunu biliyor ve o gün okunup daha sonra görünme oranı bir hayli düşecek bir entry için 6 yıl silinmeyecek fotoğraf linki vermek ne kadar mantıklı? senin girdiğin entry o gün binlerce kişi tarafından görülecek ve o gün yazdığın yazıyı süsleyen görsellerini yine binlerce insan göremeyecek.
    hikayenin sonunda senin girdin eksik kalıyor, ifaden yarım kalmış oluyor. sonra gelip de imgur niye kapalı diyene kadar senin yazın karambole gitti, iyi mi oldu?
  • benim de saydırdığım tiptir....
    ben dns , vpn veya iki ip girmek zorunda değilim amk..
    bi boku paylaşıyorsun madem o zaman herkesin pratik olarak görmesini sağla bre dingiiiil!
  • (bkz: ısrarla imgur'dan link veren tip)
    (bkz: imgur linki paylaşanların zeka seviyesi)
    (bkz: hala imgur kullanan sığır)
    (bkz: aramaya inanmak)

mobilden, pc'den, şirket bilgisayarından arama da yapılamıyorsa zaar...

edit: başlık taşınmış, ilk hali imgur linki veren gerizekalılar idi.

ha kimsenin sikinde mi, değil tabi de ben not düşeyim dedim.
  • geçen ballandıra ballandıra bir link verilmiş, gireyim bakayım dedim, cepten de giremiyorum, dns kullanmayı bilmeyen gerizekalı olduğum için değil, evde unutmuşum. iş yerinde bir şeyler karıştırıyım dedim, vpn olur, hoşt olur, dns olur. anaa 1 dakika 20 saniye sonra bilgi işlem aradı, ahmet bey bilgi işleme gelebilir misiniz deniyor? gittim, adamlar uyardı, bir daha olursa, hakkınızda işlem yaparız falan. ben de sinirlendim, klavyeyi adamın kafaya indirdim, lan bir imgura da giremeyeceksek ne işe yararsınız siz, la dedim. oradan adamda bir tane salladı bana, iyi karşıladım, ama bunu gören arkadaşları dayak yiyen arkadaşlarını kollamak için dalmazlar mı bana, gelene bir tane gidene bir tane, o sırada oradan geçmekte olan bizim birimde çalışan domanic asıllı zenci karşim bob bana yardıma koştu ve çıkardı kemerini vurdukça vuruyor. ortalık duman, demirbaş ciddi zarar aldı. neyse lafı fazla uzatmayayım. bir dns nedir, vpn nedir bilmeyen bünyem sebebiyle, tüm iş yeri karakolluk oldu. şu anda karakoldan yazıyorum, gelişmelerden haberdar edeceğim.
  • tinypic linki verenlerden daha gerizekalı değillerdir.
hesabın var mı? giriş yap