• otobüs rengi değil de insan gibi şoför seçmeyi sağlasa çok daha hayırlı olacak kampanya.

(bkz: #22830823)
  • oturan yolcu sayısı 30, ayakta yolcu sayısı 60 olduktan sonra "sokarım rengine" deyip katılmadığım oylamadır.
  • seçenekler arasında bok renginin bulunmamasıyla hayal kırıklığı yaratmıştır. böyle toplu taşıma hizmetine en çok bok rengi yakışırdı oysaki
  • evlerinde bir kere toz almış olduklarından şüphe ettiğim arkadaşlarımın ve şahsımın oylarıyla;"toz-kir gösterir" sebebiyle elenen sarı-turuncu renkleri geçip, birinciliği morun göğüslediği anket. bahsi geçen arkadaşlara ve mor sever tüm istanbullulara selam olsun.
  • toplu taşıma çilesi bitti zaten, tek eksiğimiz buydu.
  • gereksiz kampanya. nasılsa üstlerini reklamlarla kaplayacaklar.
    (bkz: moda tramvayı)

belediye, renginden önce otobüslerin ayarsızca havaya saldıkları egzoz gazını dert etse kendine.
  • aslında farkettiyseniz bütün renkler iğrenç. bir kırmızı, efendime söyleyeyim bir yeşil yok mesela. ama yine de hiç sevmememe rağmen oyumu sarı renge verdim. düşünsenize sarı sarı karanlıkta da parlar, hertaraftan da gözükür.

evet körüm. koskoca otobüsü göremiyorum.
  • "buna göre, internet üzerinden sürdürülen kampanya, amerika’dan faroe adaları’na, dominik cumhuriyeti’nden almanya’ya, tunus’tan portekiz’e kadar çok sayıda ülke ve türkiye’den 44 ilden toplam 172 bin kişi katıldı. oyların yüzde 34,54’ünü alan erguvan rengi birinci oldu." diyor haberde ve proxy ile inci'nin moru seçtiğini ilan ediyor.
  • ibb 1 - ben boyutlarını belirleyecem
    ibb 2 - ben motorunu seçecem
    ibb 3 - ben iç donanımına karar vericem
    ibb 4 - ben ihale şartnamesini hazırlayacam... lan halkı unuttuk halk ne yapsın?
    ibb 3 - başını oluştursunlar onlar da, heheh, boya falan bi şeyler atalım işte önlerine seçsinler anasını satayım.

(bkz: ben de başını oluşturacağım)
hesabın var mı? giriş yap