• tv'deki bir reklamda gördüğüm can alıcı slogan. 4+1 evler sadece 750.000 tl'den başlıyormuş. o kalbi bir kardiyoloğa göstermek lazım.
  • istanbul'un kötü yerlerinden biri olan ve her yere uzaklığıyla gönüllerde taht kurmayan beylikdüzü için kurulmuş yalan bir cümledir. fatih'te 3+1 eve 1 milyon tl veren adamı duyduktan sonra, beylikdüzü gibi leşo bir yerde 750.000tl vermek mallıktır. o paraya gider moda'da kısmen deniz manzaralı ev alırım lan.
  • hedef kitle organ mafyasıysa çok yerinde bir slogan seçilmiş. başka türlü beynin topukta olduğunu idda etmek gibi bir şey..
  • 3 senedir yaşadığım yer ve haliyle ben de burada yaşamanın tüm organlarda ne gibi etkilerinin olabileceğini gayet iyi bilen biri olarak beylikdüzü'nde atan kalpten de bunu reklam yapan reklamcının kafasından da şüphe ederim.arkadaşım sen hiç mi gelmedin buralara görmedin mi bu uzaklığı,trafiği ayıptır ya.
  • reklamda boğaziçi köprüsünde buluşuyor sevgililer, boğazı izliyorlar.

heralde bu zincirlikuyu'daki zorlu binalarının reklamı dedim ki, dış ses beylikdüzü diye devam edince kendimden geçmişim.
  • atan o kalbin 145t'de sonlanacağını bilmeyen insanlar tarafından ortaya atılmış slogan.
  • 12 senedir yaşadığım beylikdüzü'nü "aa orası edirne değil mi", "bulgaristan'a giderken solda kalıyor dimi ehe ehe" gibi olası tüm espri ve laf sokmalara karşı senelerdir savunmama rağmen, bu önermeye sadece çüş diyorum. o kadar da değil.
  • metrobüs yolu yapımı çalışmalarından dolayı trafikte kilitlenen binlerce insan olduğundan doğrudur. sinirden o kalp atışları öyle bir atıyor ki oralarda...
  • (bkz: dış gebelik)
hesabın var mı? giriş yap