• sezarinintikami; cinsiyet: kadın; yaş: 30; il: istanbul
    son birkaç aydır kendimde bazı değişiklikler hissediyordum. doktora gidip durumu anlattığımda bazı testler yaptırmamı istedi. test sonuçlarında testosteron düzeyim anormal boyutlarda çıktı. yaşadığım değişikliklere gelince: 1) seksten başka hiçbir şey düşünemez oldum. 2) günün 24 saati erkeklerle ilgili fanteziler kuruyorum. 3) yaşadığım sitede, çalıştığım yerde sarkıntılık yapmadığım erkek kalmadı. 4) eskiden ayda bir zor gelirken şimdi günde üç dört defa mastürbasyon yapıyorum. 5) erkeklerin nasıl hissetiğini çok daha iyi anlıyorum. 6) iş yerinde inanılmaz acımasız oldum. resmen terör estiriyorum. 7) sesim kalınlaştığı için bağırdığımda herkes bir yerlere siner oldu. 8) zihinsel ve fiziksel olarak hiperaktifleştim. bir senedir yapmaya üşendiğim bütün işlerimi bir haftada bitirdim. tedavi olmadan önce bir sevgili bulup bu enerjinin tadını çıkarmak istiyorum. erkeklerin hepsine saygılarımı sunuyorum; zira böyle libidoyla yaşamak zor zanaat.

meali: açık açık da yazdım işte meal de neymiş "erkeklerin hepsine saygılarımı sunuyorum".
  • candy kitty; cinsiyet: kadın; yaş: 17; il: istanbul
    ben eski hoşlandığım çocuk ve kız arkadaşıyla aynı sınıftayım. bunlar her tenefüs öpüşüyorlar. hatta sınıf ortasında seks yapıyorlar. bir gün sınıfa patlamış mısır, cips, kola, kuruyemiş falan getirdik. herkesin eline numaralı bilet gibi kağıtlar yazıp verdik. bir de yer göstericimiz oldu. sınıf sinema salonu gibiydi.

meali: biz akıllıyız, komiğiz, böyle ironi sanatını pek güzel kullanıyoruz, sınıfta öpüşenlere uygun habitat yaratıyoruz, bi de başka işimiz yok okulda sinemacılık oynuyoruz, özetle sinema salonları yiyi(şi)lecek, içilecek yerler, bilet olsun,mısır olsun,ohhh bi de gösterici buldun mu tamam, filme ne gerek var canımmmm....
  • kiramamseni; cinsiyet: kadın; yaş: 19; il: erzurum

ehliyetimi geçen yıl aldım. yaklaşık sekiz aydır devamlı araba kullanıyorum. bugün abimle arabaya bindik. bana hızlı kullandığımı söyledi. ben de ısrarla otuzu geçmedimi söylüyordum ve neyi öğrendim biliyor musunuz? sekiz aydır hız göstergesi yerıne arabanın hararet göstergesine bakıyormuşum! rezalet ya!

meali: aslinda göründüğü kadar şapşal biri değilim. fakat bu ehliyeti çantamda durmasından mutlu oldugum icin aldıgım gercegini degistirmez. otomobille iyi ilişkiler kurmak zorunda da değilim. onun benim atraktif yapima onemli bir aksesuar oldugunu itiraf etmeliyim. tıpkı gostergeler gibi, arabamda dikiz aynasi ve direksiyon oldugunu da yeni farkettim. hahahahahayy, ay ne şeker bişeyim ben böyle yaaa..
  • cityoftheangels; cinsiyet: kadın; yaş: 30; il: antalya

sevgilim oral seks yaparken malum bölgemin çok farklı ama hoş bir tadı ve kokusu olduğunu ve buna bayıldığını söyledi. ona kırk beş dakika önce eşimle seviştiğimi söyleyemedim.

meali: belki ona farklı bir cinsel kimlige gecerek kendini daha mutlu hissedebilecegini soymeliydim. tamam da bunu buraya yaziyor olmamin nedeni esimin beni iyi ayarlayamamasi,civatalarimin hala gevsek kalmasi mi yoksa yarak delisi biri olmam mı ben de anlamadım.
  • prmvr; cinsiyet: kadın; yaş: 21; il: istanbul
    bu kadar merak ettiğim, seks dediğimiz şey bu muymuş? büyük hayal kırıklığı! pehh!

meali: bu işin doğrusunu masturbasyon ve banyo tecrubelerimden zaten bilmekteyim fakat acilisi yaptirdigim herif öküz çıktı neyleyim. asil konu ise şu... bu seks denen seyin evrile cevrile eseklere uygulandigi gibi uygulanani varmis o konuda yardimci olabilecek arkadaslar varsa rica edicem.

ehliyetimi geçen yıl aldım. yaklaşık sekiz aydır devamlı araba kullanıyorum. bugün abimle arabaya bindik. bana hızlı kullandığımı söyledi. ben de ısrarla otuzu geçmedimi söylüyordum ve neyi öğrendim biliyor musunuz? sekiz aydır hız göstergesi yerıne arabanın hararet göstergesine bakıyormuşum! rezalet ya!

meali: hiz gostergesinin yerini ogrendim ama hala motor saatiyle harareti kari$tiriyorum.onu da ogrenecegim, her $eyin zamani var.
  • dynamo; cinsiyet: erkek; yaş: 22; il: bursa
    sevgilim yanımda çırılçıplak olsa bile, banyoya girdiğinde anahtar deliğinden onu gözetliyorum ve bundan büyük zevk duyuyorum. belki kapıyı açıp içeri girsem tekrar sevişeceğiz ama ben sadece küçücük delikten onu görmeye çalışıyorum. ne çeşit bir sapığım gerçekten çok merak ediyorum.

meali: aslında sadece sevgilimle ilgili değil, her fırsatı değerlendiriyorum. ne çeşit bir sapık olduğumla da gururlanıyorum aslında.

(bkz: voyeurism)
    (bkz: gözetlemecilik)

meali: gokhan ozen yakin akrabamdir.
  • xanaxbagımlısı; cinsiyet: kadın; yaş: 24; il: istanbul
    alışveriş yapmadan duramıyorum. aldığım şeylerin çoğu ıvır zıvır, ihtiyacım olmayan, alıp kenara attığım şeyler. kuaföre gitme tutkum had safhada. saçlarım fönsüz, ellerim manikürsüz olursa sokağa zor çıkıyorum. ucuz mağazalardan alışveriş yapıp tatmin olabilen biri de değilim. bütün bunların yanında, üniversiteden mezun oldum olalı çalışmayı hiç düşünmedim bile. babam sonunda isyan etti. "ben senin isteklerine artık yetişemiyorum" diye bağırdı çağırdı. bu sabah bütün kredi kartlarımı babama geri verdim. ne yaparım, nasıl yaşarım bilmiyorum. delirmemek veya alışveriş yapmadan mutlu olabilmek için bir firki olan varsa lütfen bana yardım etsin.

meali: babamdan artik fayda gelmeyecegini anladim, zengin koca ariyorum, hem sayica fazla hem de limiti yuksek kredi karti olan beylere selam ederim. ayrica universiteyi de zengin koca bulabilecegim bir yer zannettigim icin okudum.
  • rumuzumtukendi; cinsiyet: erkek; yaş: 25; il: bursa
    bugün iş yerinde kimsecikler görmeden, vitrinden indirdiğim mankeni dudaklarından öptüm. iğrençti.

meali: yarın kadın olanını deneyeceğim. ümitliyim.
hesabın var mı? giriş yap