• eksik kalan açıklamadır.

devamında "işid'in katlettiği insanlar için yapılan saygı duruşunu ıslıkladığınız için de ayrıca teşekkür ederim" demesi gerekiyordu.
  • konyaspor başkanı ahmet şan'ın açıklaması. sanırım ahmet şan açıklama yapmayi seviyor, biraz ısrar edersek belki oğlunu neden 12 yıl boyunca feto'nün konya okullarında okuttuğunu da açıklar.*
    edit: nalcacililar uni abilerinin aksine tarihini biliyor
  • milli birlik ve beraberliği bozan, kindar nesil projesi ile toplumu kutuplaştıran ihvancı söylemdir.

hala anlamıyorsunuz bu ülkede milyonlarca yurttaş yüreğinde atatürk sevgisi ile yaşıyor, unutturamazsınız, unutmayız...

o yüzden bir kez daha; yaşa mustafa kemal paşa yaşa.....
  • kameralar falan varken, ben islamcı yobaz bir çomar çocuğuyum diyemeyeceği için kurulmuş cümleler.
  • adam iconiumlu herhalde.
  • konya hariç tüm statlarda izmir marşı söyleniyormuş, böylece konya milli birliği koruyormuş

bi terslik var bu işte
  • izmir’in dağlarında çiçekler açar
    altın güneş orda sırmalar saçar
    bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar
    yaşa mustafa kemal paşa yaşa
    adın yazılacak mücevher taşa

izmir’in dağlarına bomba koydular
    türk’ün sancağını öne koydular
    şanlı zaferlerle düşmanı boğdular
    kader böyle imiş ey garip ana
    kanım feda olsun güzel vatana

izmir’in dağlarında oturdum kaldım
    şehit olanları deftere yazdım
    öksüz yavruları bağrıma bastım
    kader böyle imiş ey garip ana
    kanım feda olsun güzel vatana

peygamber kucağı şehitler yeri
    çalındı borular haydi ileri
    bozuldu çadırlar kalmayın geri

türk oğluyum ben ölmek isterim
    toprak diken olsa yatağım yerim
    allah’ından utansın dönenler geri

bu marştan rahatsız olan net vatan hainidir. baştan sona bir daha anlayarak oku çomar kardeş lütfen.
  • herifin tek derdi reis beni duysun da üç beş sakal ateşler, iş falan ayarlar ihale verir köşeyi dönerim belki..

ya arkadaş bu kadar da karaktersizlik olmaz, para için satmayacağınız şey yok lan. hiç değeri yok bir şeylerin gözünüzde. sırf bu yüzden bile kaybetmeye mahkumsunuz.

tek bayrak, tek vatan diyor bir de ya, sanki izmir marşı brezilyalı sambacı kızlara yazıldı, yavşak ya
  • izmir marşı politizeymiş. konyaspor söylemediği için apolitik oluyor. aynen zaten biz konya taraftarını ve halkını hep apolitik olarak biliyoruz. hepsi boş atıyor sandıklara.
hesabın var mı? giriş yap