• vay be demek çocuklara oyun videosu çeken bir adam olgun olmayan davranışlar sergilemiş ha hadi bunu 300 entryle tartışalım
  • jahrein şu zihinsel engelli arkadaş değil mi?
  • konuşmaya değmeyecek adamları burada gündem yapmaya artık gerek yok diye düşünüyorum. jahrein kim?
  • (bkz: friendly fire)
  • kendisi ne acaba? tam bir idiot!
  • eskiden jahrein'i çok severdim, artık günahım kadar sevmem. o ayrı konu da...

ulan alay ettiği adam, genel başkanlık makamını boş yere yıllarca işgal eden adamlardan. yetmiyor bir de üzerine son seçimde antalya'dan, hem de birinci sıradan, o kaykılmış haliyle milletvekili seçiliyor. deniz baykal'ın kendine bile hayrı yokken o halde millete nasıl hayrı olsun? o haliyle milletvekili seçilirse tabi ki alay eder, dalga geçer.
  • jahreinin annesinin mesleği hakkında ipucu verdiği olay.
  • bende olmayacak şeylerle alay ediyorum bazen. karanlık bir mizah anlayışım var.

bence olayın muhattabının haberi olmadıkça, onu kırmadıkça mümkün olduğunca dalga geçmek lazım. internet çok karanlık bir yer, ona buna bakıp üzülmeye kalkarsak kafaya takıp üzülecek çok şey bulursunuz.
  • kalite akıyor maşallah. bu herifi hiç sevmiyordum sevmediğim için kendimle gurur duydum.

bu en basit tabirle karaktersizlik. çok daha ağır yazarım ama elimin yorulduğuna değmez.
  • tanım: 34 yaşında bir beyinsizin, bir gerizekalının; dedesi yaşında felçli bir adamın taklitini yapması olayı.

zamanında bu adamı sözlükte yere göğe sığdıramayan, zekasının yetmeyeceği siyasete girmeye çalışıp yaptığı saçma sapan yorumları destekleyen suserlar vardı. hadi gelsinler şimdi de savunsunlar.

taa o zamanlar, ilk gündem olduğunda anlamıştım bunun ne mal olduğu. z kuşağını, sosyal medyayı, kendisinin iğrenç oyun, twitch videolarını seven çocukları kullanarak kendine siyasette yer bulmaya çalışan, bulamayınca da böyle çirkinleşen biri işte. şaşırmadım…

edit: felçli bir adamın taklitinin yapılmasından hoşnut olan z kuşağı tarafından linçler yağmaya başladı. siz ya da ailenizden biri aynı duruma düştüğünde taklitini yapan biri çıkar umarım…
hesabın var mı? giriş yap