• (bkz: berliner baer)
  • "ben de özledim ben de
    resmin var şu an elimde"

seklinde anonslu kaset doldurmak istedigim kardesim.
  • yeri gelince turntable'iynan bir mc, yeri gelince de elinde saziyla atisan bir ozan olan texas muhtari... aralarindaki kuvvetli tuprakhlik kurumu sayesinde corç w. bush'un yeniden secilmesinde buyuk rol oynayan secim komitesi baskani...
  • icinde bulundugum ortami cekilir hale hatta neseli bir hale getirebilecek 3-5 heriften biri.
  • gördüğüm en entellektüel mühendislerden biri olmasının yanında, literatüre ' multinational company'lerin fancy name sendromu' adlı hastalığı katmasıyla da takdirlerimi kazanan bir nevi hemşerim.
  • bana fıtık ameliyatı yapmasını istediğim güzel kardeşim. dışarı çıkan ne var ne yok hepsini tepip geri diksin üstünü.
  • aranıp da konuşulabilecek bir telefon numarası bulunmayan, kendisi istediği zaman arayan ve anca öyle konuşabileceğiniz sözlüğün ahmedinecad'ı.. gökyüzüne ayı şeklinde ışık yansıttığınız zaman anında beliren bir süper kahraman..

- son 10 saniye!! herkese benden selam söyle ahmet'i öp, mehmet'e söyle borcunu ödesin, şu kıza söyle efendi olsun, yaktı beni bjk! hadi görüşü (çat)
  • yılın bir günü değl her günü bir valentine'dır kendisi*.. bilim için, insanlık için boş mukaveleye imza atacak kadar gönlü zengindir, insanlığın hizmetindedir aynı zamanda.. amblemi ayı olan bir süper kahramandır en nihayetinde..

"sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışsın çözülmüyor" dizelerinin yazıldığı kişidir.
  • bir helikopter içinde keman ya da başka bir yaylı çalgı çalınmasını ilginç bulan bir kişidir. dinlediği bu zırvanın çok ilginç olduğunu savunması ise tabi ki anca kendisine ve ondan başka en fazla bir iki kişiye daha nasip olmuş bir süper güçtür.
hesabın var mı? giriş yap