• kimse yazmamış, onu anlarım da ben neden hiç yazmamışım bu adam hakkında. kendisi güney kore'den çıkma şahanelerden biridir. onunla ilk tanışmam windstruck ile olmuştu, zamanla diğer filmler, diziler derken baktım samimiyeti ilerletmişiz.
    evli ve çocuklu olması kendisine karşı sempatimi bir ölçüde azaltsa da yok edememiştir. cool görüntüsü ise tamamen yanıltıcıdır. rol arkadaşları kendisinin çok çocuksu hatta baya baya saf olduğunu anlatır orda burda.

her haliyle yenip, yutulası, sevilesi bir şahsiyettir.
    şimdi bu adamı neden seviyoruz resimlerle inceleyelim.
    şuna benzer, vücudu güzeldir, işini icra ederken (chuno), uzun saçlı ve sigaralı, aşmış halleri.

şu sıralar maideoseu'da salınmaktadır. yeni projeleri de yoldadır.
  • hoş adam.

ergenlik yıllarıma geri döndürdü beni allah cezamı vermesin.

chuno, deep rooted tree, shine or go crazy gibisi tarihli dizilerde daha bir karizmatik görünmekte.

update: aşık oldum ben galiba bu adama.
    holly shit!
  • her yanından karizma akan ve insanı 10 saniyede ergenliğine geri döndürebilen bi şahsiyet olmakla birlikte 1976 doğumluymuş. evli iki çocuk babası, evinin yakışıklısı bi adam.

ilginç şekilde kendisi bana jang keun suk'u hatırlattı. düşündüm de, hani sukki yaşlandığında hyuk oppa'ya benzeyecek herhalde. hyuk oppa başta sukkie olmak üzere şimdiye kadar sırasıyla hayran olduğum tüm aktörlerin pabucunu dama attı ve şu an çektiği tüm dizi ve filmleri izlemeyi düşünüyorum. welcome to ergenlik asdfghjgfdd hiç yakışıyor mu koskoca kadına diyenin ağzını yırtarım asdfghgfdsd
  • ekşide başlığına bir bakayım dedim
    ohoo millet neler neler yazmış ne iltifatlar döşemiştir en az 8-9 sayfa dedim
    bir baktım sadece iki entry var ..
    ben tamamen tesadüfen keşfettim.. türk dizileri ile ilgili yorumlar okurken bizdeki bir kaç dizinin fated to love you dizisinden alındığını ancak bu dizilerdeki hiç bir başrol aktörün jang hyuk ' un karizma ve yeteneğine sahip olmadığı vb ..
    e merak ettim bittabii..
    dur bi bakem şu adama diziye derken..
    kendimi 7. bölümde buldum...
    kesinlikle söylenenler doğru.. adam her yönüyle enfes.. na-ra jang ın da hakkını yemem acayip tatlı naif bir kadın ve elektrikleri mükemmel.. her ne kadar dizide kim mi young güzel değilmiş gibi yansıtılsa da gayet de güzel kadın https://www.google.com.tr/…#imgrc=vnpmpok85qv8ym%3a
    tanım gayet başarılı güney koreli oyuncu

bu arada adı hyuk soyadı jang
    adı jang hyuk değil hyuk jang
    ey ekşi sözlük yetkili bayii haberin olsun
  • doğum adı jung yong joon olan, 20 aralık 1976 pusan doğumlu güney koreli aktör. 1.77 boyundadır, katoliktir. tekvando yapmayı sever, 3 çocuk babasıdır(bir kız iki erkek) 42 yaşında olmasına rağmen çok genç gösteriyor
    uzun/kısa saçlı iken veya gözlerine kalem çekilmiş ya da tamamen sade hali ile bile çok yakışıklı görünüyor, bir de baya karizmatik gözlerine vurulduğumun çocuğu*

baklavaları kadar oyunculuğu da harikadır. en güzel dizilerinden biri chuno'dur (the slave hunters)

seksi fotoları için tıklayınız*
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
  • 42 yaşında ama hiç yaşlanmıyor, aksine gençleşmiş
  • inanılmaz bir ses tonu olan oyuncudur. my country* isimli dizide adeta oyunculuk dersi vermektedir.
hesabın var mı? giriş yap