• nbc televizyonu tarafından yayınlanan, küçük bir kızın doğaüstü güçlerini kullanarak dünyayı kontrol etmeyi hedefleyen adamlar ile bu kızı koruyup dünya barışına katkıda bulunmayı amaçlayan adamlar arasındaki mücadeleyi anlatan believe adlı dizide, bo karakterini canlandıran sempatik kızımızdır kendisi.

söz konusu bo adlı karakter, bahse konu olan doğaüstü güçlere haiz küçük kızın ta kendisi olup; dünya barışına katkıda bulunabilir mi bilemem ama mevcut sempatisi ile hiç planda yokken, şahsıma “acaba çoluğa çocuğa karışmanın zamanı geldi mi?” dedirtmiştir.
  • dexter new blood'da gördüm bunu lan dedim bu nasıl bir güzellik ya. bu kızılderili kızları gerçekten çok güzel oluyorlar, yani çirkini çok çirkin, güzeli de harbiden efsane güzel oluyor böyle bir yüz olabilir mi emin değilim.

son dönemde inanılmaz beğendiğim kadınlarda ilk 3'e direkt giriş yapmıştır.

https://www.instagram.com/johnnysequoyah/
  • dexter new blood dizisinde audrey bishop karakterini canlandıran 20 yaşındaki los angeles doğumlu aktris.

ilginç bir albenisi var. diziyi izlerken gözüktüğü her sahnede odak ona kayıyor ister istemez. imdb profili incelendiğinde 11 yaşından beri ekranlarda olduğu görülüyor. ekranda büyümüş adeta. gerçi çok yoğun bir oyunculuk kariyeri yok ama bir şekilde ekranlarda kalmış. yüzünde estetik operasyonu var mı ve varsa ne boyutta bilmiyorum ama umarım yoksa hiç bozmadan devam eder, varsa da buradan sonra bir şey yaptırmaz. günümüz genç oyuncularının en büyük düşmanı bu işi abartmak çünkü. ester exposito'yu bu sevda bitirdi. estetik olayının ucunu kaçırınca tüm güzelliğini kaybetti. yaptırmayın demiyorum, yaptırın ama nerede durmanız gerektiğini bilin. sonrasında yaş aldıkça genç kalmak için ufak müdahalelere de devam edilir ama 20'li yaşların başındaki bir insanın mimiksizlenecek şekilde estetik operasyona maruz kalması kötü bence.

neyse konu çok dağıldı. johnny hanım umarım oyunculuk yeteneğini geliştirip uzun süreler ekranlarda kalır, biz de izleriz.
hesabın var mı? giriş yap