• ingiltere'de bir deney yapılıyor.

bir kadın güzel ve seksi giyiniyor. mümkün olan her yerde kendine erkekler tarafından bir şeyler ısmarlattırıyor. gün sonunda 117 pound'luk ısmarlama oluyor.

aynı kadın dandik bir şeyler giyiyor ve gün sonu sadece 13 pound'luk ısmarlatıyor.

biz erkekler biraz ibneyiz.
  • orospulara sponsor olan gavatlarin dert yanması. ortalama güzellikte 20 lerin sonunda bir kadınım ve bedavaya yaşamayı bırak borç içinde yuzuyorum.
    bugüne kadar hiç bir erkekten ufak tefek çay kahve ısmarlama hariç bir hayır görmedim. o da dandik yerler. cimri herifler. kız arkadaşlarım bile çok daha comertti. hatta yaşına maaşına bakmadan benden borç alıp geri vermeyen de oldu. neyse ki enayi değilim, yüksek meblağ borç kimseye vermem. ailem hariç. siz çok yanlış kadınlar pesindesiniz. gönlünde ne olursa, gözün onu görür. demek ki gönül çok oynak sizde. oynak karılar peşinde.
  • çok garip bir durum değil mi sizce de? bu olayda benim beyinsiz hemcinslerimin rolü büyük tabi. olayı betimliyorum çoğunuz biliyorsunuz zaten.

hatun üniversite okuyor olsun. azcık güzel ve işveliyse etrafından erkek eksik olmuyor. bu hatunumuz da bu erkeğin etinden sütünden ve derisinden faydalanarak, sabah kahvaltısından gece içtiği kahveye kadar, sigarasından yazın gittiği tatiline kadar her şeyini ödemesine izin veriyor. karşılığında sadece sevişiyor bu adamla. ve bu adamdan sıkılırsa sırada bekleyen onlarcası var.

şimdi bu hatun(ve bir çoğu) isterse sadece sevişerek bedavaya yaşayabiliyor. acaba hayat kadınlığı bu mudur? sonuçta hatun hayatını yaşıyor değil mi?

not: şunu da ekleyeyim. hiç bir hatunun sevişmesine karşı değilim hatta keşke cinsellik tabularını yıkabilsek toplum olarak. ayar olduğum noktayı kaçırıp konuyu saptıracak olanlara uyarı olsun dedim.

edit: yazılanları anlayamayacak kapasitede olup olayı bir kahve ısmarlamaya indirgeyen ve tüm kadınları genellediğimi iddia eden arkadaşlara tavsiyem, görme organınızla bakın ekrana sıçma organınızla değil.

edit2: oğlum bir sakin olun lan. tüm kadınları genellemiyorum. biz de biliyoruz hesap bile ödetmeyen hatunlar olduğunu. benim de öyle sevgililerim oldu. hepsine saygımız sonsuz.

edit3: bunun makyajı var, manikürü var, pedikürü var diye ağlayanlar olmuş. yani diyor ki biz de su yakmıyoruz. anonim bir şekilde bunu çok güzel dile getiren hanımlarımız nedense gerçek hayatta sen kime süsleniyorsun bu kadar diye sorulduğunda kime süsleneceğim canım bu diğer kadınların yanında daha üstün olma içgüdüsü diyerekten çok güzel yalan söyleyebiliyorlar. "how strange is life? -king ecbert"
  • yürekten katıldığım tespittir. cinselliği koz olarak kullanan, erkeğin etinden sütünden yararlanan, iğnesinden ipliğine her şeyi erkeğe ödeten kadınlar vardır.

"ee canım erkek de kullandırmasın kendini" dediğinizi duyar gibiyim. kesinlikle kullandırmasın. ama kafası ile cinsel organı yer değiştiren bir erkek için bu fazlasıyla ütopik olacaktır.

şimdi gidin ve sömürün onları kızlar.

edit: japonca yazdığım için anlamayan arkadaşlar olmuş. " kadınlara haksızlık ediyorsun amaa.." denmiş. yazdıklarımda en ufak bir genelleme cümlesi göremedim ben, okuduğunuzu da mı anlamıyorsunuz?
  • arz-talep meselesidir. bedava yaşamak diye bir şey yok bir kere, onu diyeyim. ben mesela işverenime iş gücümü ve bilgimi arz ediyorum, o da bunu talep ediyor, karşılığında da bana para yani maaş veriyor. başka biri ise iş gücünü/bilgisini değil başka bir şeyi arz ediyordur, bu güzelliği olabilir, cinsellik olabilir. bunu talep eden biri var mı? var. karşılığını para veya barınma vs olarak ödüyor mu? ödüyor. bunu bilerek ve isteyerek yapıyor mu? yapıyor. o zaman kusura bakma canım bize bok yemek düşer. ve bu da bedava yaşamak değildir.
    ben çirkini para kazanmak için emeğimi kullanmak zorundayım, güzel ablalarda kaynak var onu satıyorlar. şuna benziyor, mesela biz ülke olarak çalışıp üreterek bir şeyler kazanmaya çalışıyoruz. ama arap ülkeleri petrol üstünde yatıp petrolü satarak bok gibi para kazanıyor. bizde petrol yok, çalışmak zorundayız. onlarda petrol var, çalışmak zorunda değiller, bu onların şansı. hatun güzel ve güzelliği para ediyor, o da bunu pazarlıyorsa bu da onun şansı. senin de satabileceğin bir kaynağın varsa sen de onu satıp yan gelip yatabilirsin.
  • “acik acik sorun. vermeyi kabul ederse hesap kitap yapilir, bu zahmete degerse sevismeden once cheddar soslu hamburger filan ismarlamak cok goze batmaz.”

referans vermeye usendim, merak eden bulup entry'e bakabilir, iste tam da boyle kepaze, boyle yerlerde, boyle seviyesiz, boyle sefiller sefili insanlarin yasadigi bir toplum ile akil sahibi insanlar olarak nereye varabiliriz? birazcik anasindan babasindan terbiye gormus, birazcik insan geni tasiyan bir varlik, boylesine bir muameleyi bir hamburger icin buna yuzde yuz kendi rizasiyla evet diyecek bir seks iscisine dahi reva gormez.

dusunun ki el bebek gul bebek yetistirdiginiz cok degerli evlatlariniz, bu maymundan hallice beyinli, sefil, ahlaksiz adamlarin ve onlarin yetistirdikleri cocuklarin icerisinde buyuyecekler. korkun arkadaslar. simdinizden, geleceginizden, her an basiniza gelebileceklerden olesiye korkun. bu tipler nefes aldigi surece, egitimsizlikten, cehaletten ve pislikten bogazina kadar batmis ve artik dev bir foseptik cukuruna donusmus bu ulkede hicbirinizi huzur beklemiyor.

yapilabilecek en onemli entelektuel analizler bu amk cocuklari ile alakali kac yuzyil ust uste yapildi. o yuzden bana ancak tum sevgimle sunu soylemek duser: al o uc kurusluk hamburgerinin yarisini guzelce gotune sok. diger yarisini da donuste aglarken otobuste yersin. amin feryadi.
  • kısmen doğruluk payı olan tespit. kadınlardan çok itiraz gelecektir ama bazı hemcinsleriniz böyle yaşıyorlar evet. bazı hemcinslerim de kendini kullandırmak istiyor win win. behzat abisi şevket'e diyordu bir bölümde "bu kız kullanıyor seni abiiii" diye. şevket'in cevabı hatırlıyorsanız "hadi ya, ben bilmiyor muyum oğlum" şeklindeydi. erkekler salak değiller. o kadınlar da salak değil. kadına böyle harcamalar yapan erkek ya 20li yaşlarının başında bir kadınla sevişebilmesinin bedeli olarak düşünüyor bunu ya da gayet tecrübeli yatakta onu çok mutlu eden bir kadınla beraber olabilmenin bedeli. büyük ihtimalle görücü usulü hayırlı kısmet diye evlendirildikleri kadınlar bu adamları cezbetmiyor, böyle "sevişebildikleri" kadınlara açıyorlar kesenin ağzını. bize de goygoyunu yapmak kalıyor.
  • başlığı açtıktan sonra kadınları genellemiyoruz diye ağlayan yazar o zaman türkçe bilgini kullanıp bazı kadınların diye açacaksın o başlığı. aksi takdirde o genellediğin kadınlar içerisine aile mensuplarının da girdiğini hatırlatmak gerekir. zaten bahsettiğin şekilde bir yaşam sürenlere de kadın denmiyor.
  • ortada bu kadar enayi erkek varken mümkün olandır.

adam kendine yatırım yapmamış, paranın her kapıyı açacağına inanıp para peşinde ömür harcamış, sonrasında da gelmiş kadınları suçluyor.

ama yavrum sen değil miydin paranla insan alabileceğine inanan, şimdi de paranla alabildiğin kişiye mi gelip çemkiriyorsun demezler mi insana. kadın bu fırsatları değerlendirmiş, sana kadınlığını vermiş, senden erkeklik namına beklediklerini askıya alıp ki alamayacağını biliyor parana göz dikmiş.

karşılıklı fayda sağlayabileceğiniz bir ilişkiniz var. sen onun kadınlığını kullanıyorsun, o da senin paranı kullanıyor.

buraya gelip dırdırlanmayın, kendi parasını kendi kazanıp, bir erkeği dolar işareti olarak görmeyen, onun çok daha fazlası olduğuna inanan kadınları da "aman hepsi kadın değil mi, aynı neticede" diyerek damgalamayın.

gidin kendi çöplüğünüzde, sizin gibilere değer veren dilberlere dert yanın. yiyorsa...
  • 20 saatlik mesai sonrasi ayaklarim ayakta durmaktan sis, beynim bulutlu, butun vucudum agrilar icindeyken gordugum aci aci gulumseten baslik.
hesabın var mı? giriş yap