şükela:  tümü | bugün soru sor
 • açıklayacağım bekleyin.
  kendimce yaptığım sosyal deneydir.
  şimdi ekşide son 1 aydır yazıştığım, telefon ile görüştüğüm kadın sayısı toplamda 11.
  genel anlamda maddi durumu iyi biriyim.
  görüştüğüm kadınlarda çok ilgili olanlar mesajıma hemen dönüş yapanlar, aramadan arayan, mesaj çeken kadınlar dahil. neden muhabbeti kestiklerini açıklıyorum.
  sondan başa doğru gidiyorum.

  yazışıyoruz isimler verilmiş, sohbet ilerlemiş hanım ablamız tarabyada oturduğunu söylemiş bir mağazada yönetici asistanı imiş.
  sen ne iş yapıyorsun dedi ayakkabı dükkanım vardı kapattım 1 aydır boştayım dememle kadın bir anda kayboldu.
  biri ekşi sözlük hatunu ile telde muhabbet halindeyiz havadan sudan konuşuyoruz. dedim biz tutucu aileyiz pintiyizde malımızı kimseye kolay kolay yedirmeyiz. bağlantı kopuyor hatun kişiden gelen mesaj biz anlaşamayız hemen belli oluyor uzatmayalım. hay hay ne demek.

  bir diğeri telde ilk konuşma fotolar havada uçuşuyor. hatun çok iyi levent’te yönetici asistanı araba almak için audi a1 kredi çektiğini parasının eksik kaldığını söylüyor. bende ev borcumun olduğunu 100 tl ara ödemem olduğundan bahsetmem üzere hatun kişi boyner’de olduğunu bikini deneyeceğini söyleyerek görüşme sonlanıyor hatun kişiden bir daha ses çıkmaması üzerine numarası sonsuzluğu uğurlanıyor.

  bir diğeri yazışıyoruz hoş beş sohbet muhabbet on numara zevkte alıyorum yazışmada ne iş yapıyorsun dedi pazarcıyım dedim kadın kayboldu:)

  bir diğeri teller verilmiş hanım ablamız en güzel fotolarından resital yapmış. muhabbet on numara, hatun taş cinsellikte konuşuluyor semtlerde yakın. kendisi öğretmen tek yaşıyor bir erkek için bundan iyisi zor bulunur o derece. evin masraflarını karşılarsın dedi, dedim hayhay ama bu ay evin ara ödemesi var idare et beni dememle engeli yemem bir oldu.

  bunun yaşı küçük çıktı 17 yaşındaymış muhabbeti kısa kestim çokta hanım hanımcık biriydi saygılar sana okursan leventti galiba.

  hanım ablamız eşinden ayrılmış 37 yaşında telde konuşuyoruz ciddi düşündüğünü söylüyor tamam diyorum. ama evlenince bir daireyi üstüme yaparsın diyor. parasını verirsen neden olmasın diyorum engeli yiyorum.

  işin aslı kadın milleti paraya tapıyor.
  gerisi hikaye.
 • aklıma şu muazzam video geldi yine dinledim çok güldüm ya:))))

  kadınlar neden verir neden vermez
 • şükür kadınları bugün yine karaladık.
  ezik numarası çeken babanız olsaydı anneniz evlenir miydi acaba?
  kadın güç yoksa gider. bu maddi değildir manevi güçtür.
  her kadın bu manevi gücü geçmişine bağlı olarak başka bir şeye atfeder.
 • kadınları test etmeyi bırakıp ilişkilerinizi strateji kaygısı gütmeden yaşadığınızda kadınlar daha az gidiyor. gittikleri zaman da oturup analiz edin belki sizin bazı davranışlarınız yüzünden gitmiştir ne bileyim vardır bir sebebi. ha gerçekten para sebebiyle gidiyorlarsa da bırakınız gitsinler size zaten faydası olmaz öyle birinin.
 • ilgisizlikten gider. iletişimsizlikten gider. güvensizlikten gider. inançsızlıktan gider.

  bir erkek sevdiği kadını kendine güvendiremiyorsa, inanması güvenmesi için elinden geleni ardına koymamak gibi bir özeni gösteremiyorsa, kadınlar hakkında ileri geri konuşmamalı. hele ki hayli zorlukla ilişkiye ikna ettiği kadınla iletişim kurmayıp sonra ondan bağlılık ve sevgi beklemek erkeklik değil ürkeklik bile değil kekoluk belirtisi. iğrenç bir şey.

  kuş beyni kadar olsun beyin sahibi olan her erkek bunu akıl eder ve gerçekten seviyorsa yapar. gerisi laf.
 • daha iyisini bulmuştur.
 • daha iyisini bulmuştur
 • hayrola göçmen kuşlar gibi içgüdüsel bir sürü davranışı mıdır bu bahsedilen "gitmeler"? hayır ciddi ciddi koca koca insanlar, bu konuda kafa yormuş-))

  hiçbir zaman sende olmamış ki senden uzağa göç eylesin. kadınların gitmesini efsanevi bir davranış modeliymiş gibi kutsayan gerizekalıları gördüğümüz bir başlık. arkadaş sonuçta insanız. yemek tarifi mi veriyorsun hayırdır? demedi demeyin ama; yalancı ilişkilerinizde daha çok birbirinizi kandırırsınız, boğulursunuz.
 • ileride uygulamak için not alıyorum yazın siz. gitsinler de sorun çıkarmadan gitsinler. keşke tek derdimiz kadınların gitmesi olsa.
 • sürekli paradan bahseden bir adam ne kadar itici olur bilirmisiniz, bilemezsiniz çünkü erkeksiniz neden bilesiniz ki.
  bir yakın dostum var iyi bir adam, zamanın çapkını, yakışıklı da hatta kendi şehrinde namlı bir aile ama mesela onunla laflarken bir yerden sonra iş hep paraya geliyor ve bana afacan basıyor.
  tahmin ediyorum ki kadınlara da aynı muhabbeti yapıyor ve ilişkileri yatak arkadaşlığı üzerine çıkmıyor. çünkü kafasında o kadın için harcayacağı paranın hesabını da yaparken muhtemelen iç ses hareketlere de yansıyor.
  mesele cebinizdeki para degil o para ile bağınız ve onun ne kadar kölesi olduğunuz.