• - hayırdır handan yorgun gibisin
    + ay sorma pınar, akşam bizim herif kıtlıktan çıkmış gibiydi.
    - anlamadım.
    + anla işte kız, tepemden inmedi öküz.
    - ihihi şanslısın bence. seni seviyo belli.
    + beni seven adam gırtlağımı sıkıp yastıkla beni boğmaya çalışır mı ya. popama sert sert şaplak atar mı?
    - vauvvvvv.
    + hayır yani, bi de çok büyük şeyi var. bacağını aç diyo açamıyom, kasıklarım ağrıyor.
    - şeyyyy.
    + sonra çıkarıp şap şap göbeğime vuruyo. şşştt sessiz ol deyip gırtlağımı sıkıp tekrar içime giriyo.
    - sigara içcem ben, sen de içer misin?
    + yok ya sağ ol ama her gece her gece bıktım pınar. bir de göğsümü sıkıp dakkalarca kukumu yalaması falan günah bence.
    - evet oral için günah diyenler var.
    + neymiş ben de ona oral yapacakmışım. ağzıma sığsa yapcam diyom ama anlamıyor hayvan herif.
    - dolaptan bi tane bira içcem ayıp olmaz di mi?
    + yok iç sen. hayvan herif evde şimdi. senelik izne çıktı. banyodan çıkıp peştemalı bi açtı şeyi dalgalanmaya başladı yine. etek traşı olmuş. cillop gibiyim gel kız diye kur yaptı, hemen sana kaçtım.
    - oouuuffff offff... şeyy sıcak bastı camı açim ben.
    + geçen de iş yerindeki güvenlikçi çocuktan kelepçe alıp gelmiş, saçımı kökünden kavrayıp
    - .....
    + pınar nereye gidiyosun?
    - şey bekle sen. bi işim vardı. dışarı çıkıp döncem.
    + peki madem ben eve gidiyom.
    - hayırrrrr.. şey yani sen eve gitme sakın. gelince konuşcaz tamam mı?
    + tamam bekliyorum. gitmeden şu kelepçe izlerine baksana bi.
    - dönünce bakarım. bekleeeeee.
    + pınar üşüdün mü titriyosun.
    - ....
    + pınarrrr
    - ....
    + of ya, kime derdimi anlatsam çekip gidiyo hep. nereye gidiyo bunlar ya. offf offffff.
  • kesinlikle katıldığım önerme..

haydar abimiz her akşam takıldığı kahvehaneye gidip okey arkadaşlarına ''dün gece yengenizle çift kale maç yaptık böyle bir şey yok belim ağrıdı resmen'' (çift kale mi? haydar abi???) demez, diyemez. eğer bu cümleyi kurarsa kahvehaneden aforoz edilir.

ama mualla yengemiz geleneksel kısır gününde (döviz ve altın fiyatları malum) bütün gün güruhuna haydar abimiz ile olan maceralarını ayrıntısına girerek anlatır. hiç utanma sıkılma olmaz. ondan sonra necla abla, yeni gelin gülşen haydar abimizi yolda görünce kıkır kıkır güler...
  • "emcüğüm yırtılmış durumda" kısmına anırarak güldüm. her boka duyar kasmayın amk gülüp geçin işte.
  • oysa her insan anlatır seviştiğini. kimisi bir cümle ile kimisi cilt cilt anlatır. ben sezon finali yapanı bile gördüm.
  • orda işte devreye sizin yeteneğiniz giriyor beyler. şimdi kadınlar bamya pipili, dakikasında boşalan adamı anlatmayı pek sevmezler.

damarlı pipili, minimum 20-30 dakika sevişen, pozisyondan pozisyona geçen, elini & dilini ve belini iyi kullanan erkeği anlatarak diğer kadınları kıskandırmaya bayılırlar.

anlatılıyorsanız, bu sizin başarınızdır.
  • güne giden teyzeler ve lise mezunu yeni gelinler yapar bunu. onun dışında, aklı başında olup da yapanına rastlamadım.

ama bizde de "falanca ünlü çok yakışıklı değil mi? taş taş, of be!" tarzı abazanlıklar oluyor. yakın arkadaş çevresi dışında yapıldığında cidden pek hoş durmuyor. ha bir de müstakbel sevgiliyi ya da ideal erkeği anlatırken kontrolden çıkıp acayip ayrıntılara girebiliyoruz. "erkeklerin önce kalçasına bakıyoruz, nolacak yani, üfff yavrum be!" açıksözlülüğü var, gereksiz. ama direkt olayı anlatanı pek görmedim ben. en fazla "ten uyumumuz var, yanında çok rahat hissettim. çok etkilendim" falan deyip kapatıyorlar konuyu.
  • en kibarı "dün bana geldi", "dün onda kaldım", "sabah kahvaltıya gittik" şeklinde giderilen heves.

penisin hangi ünlüye benzediğinden, pozisyon zenginliğine, kaç devre oynandığından, hocanın tam atak sırasında maçı bitirdiğine ve bu süre zarfında yurtta ve dünya'da neler olduğuna kadar detay verebilirler.

ben genelde geç gelirim, artık o gün ne olduysa, ben deyim 2, siz deyin 3 dakikada havlu attım ki daha önce başkasıyla da başıma gelmişti. bir ayarı yok ki ipnenin. neyse;

- aşkım yaz saatine geçmişsin,
    - hahaha pardon ya
    - yok yok iyi oldu, erken kalkar gün ışığından yararlanırız.

güldük eğlendik bitti. sonraki gün sabah kızı arkadaşlarının yanına bıraktım, bir kaç işim var halledip döneceğim; s : sevgili, b: ben, k : kaltak, k2 : kaltak2

s : çok geçe kalma,
    b : 5. günün şafağında beni bekle
    k : 2. gün gel de sürpriz olsun
    k+k2 : hohahahaha

tamam iyi oturttu ama ayıp. eski sevgili korumasından sebep kendisine sövemiyorum da, asıl mikrop bizimki. lan gece yanımda yattın, sabah beraber uyandık, ne ara anlattın ?

velhasıl kelam, sadece sevgilinizle sevişmiyorsunuz a dostlar, arkadaşlarına karşı da sorumluluğunuz var. bunu bilin, ona göre çıkın sahaya.
  • erkeklerin büyük çoğunluğu, hele ki güzel bir kadınla beraber olursa, bunu kendini öve öve anlatır. şöyle böyle yaptım der, mahrem fotoğrafları varsa onu dahi gösterir. bunu sadece yakın arkadaşlarını değil, çok samimi olmadığı kişilere dahi göstermekten çekinmez. bir şekilde kadının adını çıkarır, bu durum kadınlar için çok büyük tehlikedir.

kadın ise, arkadaşlarına yaşadığı ilişkiyi anlatabilir, yaşadığı deneyimin iyi veya kötü olduğunu söyleyebilir, büyük küçük muhabbetlerine girebilir, bunu iyi bir şekilde anlatırsa erkek açısından hiç de kötü bir durum değildir bana göre. kötü şekilde de anlatabilir, dalga da geçebilir, bu onun karakteriyle ilgilidir. eğer erkek olarak bu gibi durumlardan çekingenliğiniz varsa partner seçimine dikkat edip, ona göre ilişki yaşamanızda fayda var.
  • evladım, iki tane saçma sapan olaydan genelleme çıkarıp, burada ağlayacağına, sosyal çevreni değiştir.
hesabın var mı? giriş yap