• eleştiri yaptığınızda "paralı" hayranları hemen savunmaya geçiyor. mizahtan anlamadığınızı söylüyor. mizahtan anladığımı belirtmek için bazı takip ettiğim komedyenleri yazayım da linç edilmeden yorum yapabileyim.

(bkz: bo burnham)
    (bkz: george carlin)
    (bkz: berat albayrak)
    (bkz: dave chappelle)
    (bkz: john cleese)
    (bkz: cem işçiler)

yılda ortalama 4 video yayınlayan, o videolarda da aynı espriyi döndüre döndüre farklı biçimlerde size sunan youtube kanalı. mizahtan biraz anlayan zeki biri, zaten videonun başlığından içindeki esprileri anlayabiliyor. (bkz: cemaat de işin içinde) mesela bu videosundaki başlığı görür görmez, içerisinde bir döngü olduğunu ve adamın ne söylerse söylesin söylediğini kabul etmeyeceğini anladım.

maalesef internete ne koyarsanız koyun elbet birileri beğeniyor. bu adamın yaptığı mizahın "türkler orada burada" temasından ne farkı var? şive komedisi izlemek istesem zaten gidip fıkralarla türkiye izlerim.

keşke zamanında ben de youtube kanalı açsaydım, emin olun bu arkadaşın kazandığı paranın 10 katını kazanırdım.

tanım: kendini tekrar eden ve komik olmayan üstüne bir de zorla şive duymamızı sağlayan bir youtube kanalı.
  • orta dünya gündemi videosu çok güzel olmuş gönderme dolu kaliteli mizah kanalı.
  • orta dünya gündemi videosu efsane olmuş youtube kanalı!

hala gülüyorum, bu kadar mı güzel akpli 'gazeteci' canlandırılır ulan! ahahahhhhahaha

ak gandalf diyor, kendi bahtı kara nedir olm!! ahahahahaha
  • gönderme var videoları on numara olmuş, hele ekşicilere günde 3 kere izletmek lazım.
  • binlerce dizi oyuncusu var, yemin ediyorum bir tanesi böyle bir oyunculuk sergileyemez. öyle bir oynamış ki özgür, ben o saldırganlığı iliklerime kadar hissettim.

"millet adını koymuş zaten gri gandalf, ne şöyle ne böyle. gonuşan ejderya görünce kaçıyor hemen."

ahahahahahah.

senle educatedear'ı bir araya getirmek lazım yeminlen.

edit: "istifa et estabanın oğlu" nedir ahahahahahhaha
  • --- spoiler ---

o havuzda yüzerken attıkları kulaçlarda bir vatan hainliği vardı.
    --- spoiler ---

son videoları da diğer videoları gibi yarmıştır. yaygın ergen mizahının aksine profesyonel mizah üreten bir kanaldır.
  • --- spoiler ---

dünya beşten büyüktür. fakat dünya dokuzdan da küçüktür. bu durumda dünya beş ile dokuz arası, bi' yedi-yedi buçuk gibi...

--- spoiler ---
  • gözsüz ve kulaksız da entari girilebilecegini gösteren, mizah açlığındaki turkiye'nin yarildayan pildizlari...
  • nasa’nın gerçek yüzü videosuyla güldürmüştür.

--- spoiler ---

alo koministlerle mi görüşüyorum. dağılmayın bir şey sorucam
    --- spoiler ---
  • amatör imkanlar ile profesyonel mizah peşinde koşan bir grup. seri şeklindeki videolarını şiddetle tavsiye ederim. seçilen müzikler de fena sayılmaz.

videolar ve diğer şeyler için siteleri;

http://www.kamusalmizah.com/
hesabın var mı? giriş yap