• youtube üzerinde (bkz: sanatsal boşavurum) isimli video serisini yayınlayan kanal.ayrıca gubarwave ile bir bağlantıları var ama tam daha çözemedim
    (bkz: gubarwave)

ressamların tablolarını mizahi şekilde anlatmayı dert edinmiş, "hepinize sanatı tarihi öğreticem" diyor adeta. tavsiye olunur
    raffaello'nun atina okulu isimli tablosunu anlattığı video ektedir.
    https://youtu.be/olatppsohto
  • sanatsal boşavurum serisinde mikelanjelonun pieta isimli heykelini anlatmıştır. hem gülüp hem ciddi ciddi bilgilendiğim nadir kanalsın.aşkımsın

pieta
  • yepisyeni edvard munch'ın çığlık videosunu şuradan izleyebilirsiniz.

ayrıca bu arkadaşlar twiç üzerinden de canlı gaynatım yapmaktadırlar. eğer siz de canlı yayında sanatsal boşalınım şahidi olmak istiyorsanız link

edit: bizi dünyaya demirleyen çapayı kaybetmişçesine ani gelen panik atak vaziyeti
  • amerikan gotiği tablosunu incelemiş. yine hiç bilgimin olmadığı ama gözümün aşina olduğu bir tablo. ne o karısı değil kızı mıymış???

ayrıca bu sanatsal boşalım serisinde ufak hata gibi görünen detaylar var büyük incelikle konmuş. onlar bence üç dört kat daha komik hale getiriyor mevzuyu. adam tablo anlatıyor yan taraftan metin2 reklamı çıkıyor. mesela kenarda da windows'u etkinleştir yazsa çok güleceğim.
  • marcel duchamp'ın çeşme isimli pisuvarını incelemiş bu bölümünde. şunu fark ettim ben dalga dublaj ekibine de böyle gülüyordum.yani mevzu sek bi şive mizahı değil. ayrıca lisede yok dadaistler yok dışavurumcular içealımcılar diye ezberlettikleri şeyleri bu adam altını doldura doldura anlatıyor.

izleyin artık şu adamı sanatsal boşavurum - çeşme
  • gazanfer özcan ın oynadığı dizi internette maalesef bilinmiyor.
hesabın var mı? giriş yap