• tv8'de erzurumspor yardım gecesine bağlanan bir vatandaşın sözleri. ekonomik krizin ne duruma geldiğini işaret etmektedir. melis diye bir kadın da 4 çocuğumla dışarıda kaldım dedi. durum çok kötü.
  • sonrasında acun'un düştüğü durum, olayı toparlamaya çalışması ve 'işte şimdi sıçtık' bakışı şahane.

insanlar açlıktan intihar ederken milyonlar kazanan eşekler için yardım gecesi düzenleme yüzsüzlüğünde bulunursan, suratına şamarı yediğinde böyle apışıp kalırsın acun efendi.
  • dünyanın en aptal medya patronunun kanalında gerçekleşmiş canlı yayın rezaletidir
  • buraya bağlanması doğru değilmiş. ülkedeki insanlar açken, işsizken sen kalkıp kanalında bir spor kulübü için para toplarsan karşılığını böyle alırsın. mahalle yanarken orospu saçını tararmış sözü durumumuzun özeti adeta. fakirler ölsün ama yeter ki bu zenginlerin rahatı bozulmasın.
  • ülkenin gerçeklerine karşı üç maymunu oynayan şahısların suratına tokat gibi çarpmış bir vatandaş beyanı.
    lakin bu şahıslar rahatları bozulmasın diye vatandaşı hatalı göstermekten de zerre kadar utanmamışlardır.
  • saraylar içinde yaşayan yandaş acun'u pek ilgilendirmeyen olay olsa gerek. eleman parasına bakar. kim aç kim tok, acun'un umurunda mı?
  • haykırarak güldürmüş olandır.

acun'un ifadesi çok iyi. ama kabul edelim çok iyi toparladı.
  • tanim:
    bikac entry yukardaki tok davarin, acin halinden anlamadigini gosterdigi bir serzenis!
  • erzurum halkı seçimlerde gerekeni yapacaktır ve %72,31 ile yine akp diyecektir.acun'dan hazzetmem ama yayına bağlanan vatandaş saçma sapan iş yapmış.artık bu vatandaşlara üzülme eşiğimi kaybettim üzgünüm.

edit:düzeltme
  • neye yardım ediyorsun yaprağam? ekonomik anlamda yozlaşma olduğu gibi kültürel yozlaşma da var bu ülkede. ve bu işte senin payın çok büyük.

kim bağlandı bilmiyorum. ama çıkarıp masaya vurdu resmen.

(bkz: göte göt demek)
hesabın var mı? giriş yap