• kefirzadem isminde şahane kefirleri sadece migros ve macro center'larda satılıyor.

katkısız ve kesinlikle en lezzetlisi.
  • müşteri hizmetleri çok ilgili ve yardımsever. kefirzadem'i çok severek içiyordum, baya bir süredir büyüdanem mayasıyla artık her gün evde taze mayalıyorum, tadı da aynı muhteşemlikte.
    ayrıca sitelerinde satışta olan elma sirkeleri de cam şişede ve tadı gayet güzel.
  • diğer kefir markalarına göre fiyatı biraz tuzlu. ama üniversite ürünü olması, ürünün kaliteli olması yüzünden tercih edilesi.
  • uzun zamandir cesitli kefir markalari denemis birisi olarak bu guzel urunu almaya karar verdim.fiyati biraz pahali ama yine de sigara'dan ucuz severek iciyoruz.tavsiye olunur.
  • arge ekibi araştırmış ve kefir mayasında metal degmeli mi degmemeli mi sorusunun cevabını bulmuslar.

yoğurt ve kefir mayalarını kesinlikle herkese öneririm. ikisini de evde yapmak zaten çok kolay. bu mayalarla yapınca başkasını yiyip icemiyorsunuz. öyle de iddialıyım lezzetleri konusunda.
  • cam sisede satilmasi basli basina bir arti zaten. ıcimi oldukca yumusak ve tadini sute cok yakin buldum..altinkilic da ayrana cok benzerdi.
  • toz halindeki mayasıyla yoğurt yapmaya dünden beri kasıyorum, yok olmuyor. her gün yoğurt yapıyordum, mantığı da bilmiyor değilim. valla ağlicam birazdan. fantezi yaptım bi de bundan yapayım diye. yok altı saat mayayı aktifleştir. yok sonra kavanozlara böl. çok uğraştırıcı ve sonuçsuz kaldı benim için. bende yeni bi fobi oluşturdunuz!!! alacağınız olsun.
  • basligini acmak da bana dussun;
    süleyman demirel üniversitesi ogretim gorevlileri tarafindan kosgeb destegi ile kurulmus danem sut ve sut urunleri ltd. sti. sirketinin internet satis sitesidir.

teknokent'te urettikleri kefir mayasi ve turk damak tadina uygun yogurt mayasini burda bulabilirsiniz. 60 gunde mayalanmis, sirke anali sirkeleri de var. en son keci sutunden kefir mayasi uretmisler. urettikleri kefir danesi sadece internet sitesinden satilmaktadir, cunku belli bir omru vardir ve buzdolabinda saklanmaktadir.
  • pandemi döneminde kefire ilgiden dolayı mıdır bilemiyorum 10 tl’ye aldığımız kefir mayası 44.95 olmuş.
    bunu üniversite hocaları yapmamış mıydı ? hocam ne iş?
    bu ülkenin şark kurnazlığından yoruldum.
  • kefirleri müthiş

başka hiç bi marka ile kıyas kabul etmez

kalburüstü eczanelerde satılan, 30 kapsüllük kutusu 300-400 tl'ler fiyat çekilen ithal & özel probiyotik kapsüllerden daha yoğun ve daha çeşitli probiyotik ihtiva ediyor

resmen bildiğiniz ilaç bu kefir

**

satın aldım, acaba kaliteli mi, ne kadar iyi diye araştırırken sözlükte öğrendim ki; ogretim gorevlileri tarafindan kosgeb destegi ile kurulmus danem sut ve sut urunleri ltd. sti. sirketinin ürünüymüş

hocam;

allah razı olsun bu kefiri ürettiğiniz için

şifa niyetine tüketiyoruz

başarılarınızın devamını dileriz

türkiyede sizler gibi herhangi bi alanda kaliteli üretim amacıyla ortaya 1. sınıf iş koymaya çalışan insanların sayısı az, son yıllarda herkes vurgun & yüksek kar peşinde, allah yolunuz açık etsin
hesabın var mı? giriş yap