• çok güzel şeyler yapan çevre aktivisti, sağlam dost...
    kendisine hakettiği fiili desteği bugüne kadar verememiş olsam da, çabalarına büyük hayranlık duyuyorum.
  • ekşi sohbetlerini tatlı kılan, narin, iyiliğin sözlük karşılığı arkadaşım.
  • gündüzleri argorittacılıkla(evet meslek bu.kendisinden detaylı bilgi alınabilir), geceleri ise <fasılfinder< adındaki gps'ni kapıp fasıl fasıl gezen(-ara ara kıbleyi şaşıran-suçu keah manava keah fasılfinder'ına atan ),polis panzeri' görünce dayanamayıp ;"panzer bize su siksana"diye haykıran,farklı bir istanbul bazlı kadiköy cazlı el cordobeslerin ikincisi esanslı sözlük insanı.
    (bkz: son tahlilde)
  • kendisi yılmaz özdil olabilir.

(bkz: #27177538)

saygılar.
  • dünyanın güzelleşmesi için gereken insan prototipi vol3.
    vol2 icin;
    (bkz: #70076892)

vol1 için;
    (bkz: #65816238)

duyarlı ve mantıklı bir arkadaş. seviyorum.
  • sözlüğe değer katan kaliteli bir yazar.

ayrıca iyi bir sinema izleyicisi...güzel tespitleri var.
  • entrylerini okuyup da kendisini sevmemek mümkün değil. geç keşfedilmiş olsa da güç olmamıştır.
  • bir geldi büroya, bütün başlar kendisine döndü. öyle bir aurası var ki sarıp sarmaladı ortamı aurasıyla. seni öldürmeyen şey güçlü kılar sözünün mücessem haliydi adeta. konuştu, anlattı, dinledik. güldük eğlendik. sonra da yetişmesi gereken bir yer olduğundan bir rüzgar gibi geçip gitti. ardından herkes bana sordu "o kız da kimdi avasas?" deyu. hep gelsinmiş. baki kalan bir hoş sada oldu yazıhanemizde efendim.
  • hayat dolu, mutluluk dolu, içi her zaman kıpır kıpır, yeni bir yazar. hayattaki tatsızlıklar, onu küstürememiş.
  • kendisinin the cemaat' e olan hissiyatını bilip de bilmemezlikten gelen kimi bünyeler tarafından kendisine saygı gösterilse ne, gosterilmese ne... sosyalist insan.

ne de olsa the cemaat politikaları böyle işliyor değil mi?
    insanlar hakkında yalan yanlış bilgiler topla, görüntüler üret. bunları birilerine yolla. insanların onurlarını kır toplum karşısında..

ve daha neler neler.
hesabın var mı? giriş yap