• hoşuna gitmeyen doğruları duyduğu zaman, insanın babasına hakaret edecek kadar müslümandır kendisi.

(bkz: dincilerin ahlaksız olması)
  • bir iki yerde çıkışlarını izleyip kim lan bu diye merak edip uzun araştırmalar sonucu ismini bulduğum insan.

bilgi ve hitap konusunda abiciklerinden çok eğitim alması lazım piyasaya sunulması için.

lise seviyesi tarih bilgisi ve yanlı yorumla olmaz bu işler...
    şayet hevesli ise ben kendisine tarih öğretebilirim. belgelerle destekleyerek!
  • beraber futbol bile konuşulmayacak kişi.
  • bir akit yazarı
    yorumlarında ve tartışmalarda yok yea, hadi yea, ya bi git yea dan öte gidemeyen dinci kesimin kendini en geliştirememiş, bırakıldığı yerde kalan acınası bir kişi örnek
  • her söylediği kelimeyi 3 kez tekrar ederek ve karşısındakine zerre saygı duymadan konuşarak bir şeyler anlatmaya çalışan yandaş. ahmet çakar bir bu iki. heahea, yekjanim, yekyea, hadiyea dışında bir şey anlatmıyor zira. tam akit. yazarı.

http://alkislarlayasiyorum.com/…k-basina-kafa-tumak
  • vasıfsız yandaş yazarlardandır.

28 şubat, yetmezse istiklal mahkemeleri üzerinden gezi direnişi'ne çamur atmakta ısrarcıdır.
  • bu kadar ekşici hakkında atıp tuttuğuna göre kesin on numara adamdır.bir daha baktım da özgür-derli olması yeter,adamdır adamdır.
  • simdi haber turkte denk geldigim ve enver aysever karsisinda rezil durumda kalmis bir insan. kendi provokasyon yaparken provokasyonun yanlis oldugunu soyleyebilen bunye. konusurken yuzu geriliyor. tipim akit yazari aslinda. cok peygamber derse daha dindar olaagini dusunen tipik yobaz
  • bu tür adamlar var olma sebepleri olan mekanizmalar ortadan kalkdığı zaman hayatlarına normal olarak devam edip, bir sonraki yandaş olacağı sistemi beklemek için dünyaya gelmişlerdir.

sözlükte kapladığı kilobyte kadar kıymeti varmıdır bilinmez.
  • bilmiyom ne olduğunu da, uzun zamandır tv'de bu kadar net göt olanını görmemiştim. ortadoğuda kadına yer olduğunu da ispatlamaya çalışması, sonrasında da tek bir isim bile verememesi değişik bi andı...
hesabın var mı? giriş yap