• sözlük içindeki sevdiğim detaylardan. tam ben çok mu mal bi insanım diye düşünürken yeşilimi yakıp moralimi düzeltiyor. ılımlı, yardımsever, güzel insan.
  • kendi kendinin çırrraaağı diye okuduğum nickin sahibi.

napıyon çırraaağım?
  • çok duygulu bu kadın. güçlü, belki sert duruşunun gerisinden çıkıp geliyor o duygulu yanı. dinlediği şarkılardan belli..
    ben de hazır dinliyorken bunu buraya bırakayım, sever belki. ben seviyorum hem onu hem şarkıyı.
  • bedaş yüzünden en güzel şarkılarımı cakuzisinde seslendirmek zorunda kaldığım badim.
  • (bkz: #63097606)
    insanlıktan nasibini almak konusunda problemleri olan yazar.
    yaklaşık 4 yıldır yazarı olduğum mecrada ilk defa donuz butonunu kullanacağım.
    teşekkürler ssg, teşekkürler donuz butonu.
  • 6 aylik kirasini odeyemedigi icin "hukuki surecin sonunda" (bu normal bir surectir, ev sahibini suclayamam) hasta haliyle sokaga atilan 45 yasinda bir vatandas icin "ben kadin halimle yasiyorum, herkes hak ettigi gibi yasar" diyebilmis ama, olanlara dayanamayarak hastaneye kaldirilmis adamin sokaga atilmis esyalarini luks arabalariyla gelip yagmalayanlar icin ise tek kelime edemeyen bir avukat bayandir... avukat olmasindan ve ozellikle bayan olmasindan dolayidir ki sanirim su vizyonsuzluk ve vicdansizligi dahi "gercekleri soyledigi icin, iyi biri o team miaaagg?" seklinde savunabilecek sivilceli ergen bir azinlik hayrani var sanirim... ne diyelim, biraz akil fikir izan ya... yazik...

sosyalist degilim ama, ruhumu paraya ve kariyere satmis, egodan onunu goremeyen bir kör olacagima sosyalist olmak isterdim acikcasi...

yazdigim herhangi bir yazinin sahsina linç olarak donmesini de arzu etmem hicbir zaman... sadece kisisel tepkimi ortaya koyarim ama, gordugum su ki etrafindaki kitlenin dili de kendininki kadar kadar kaba ve sinir bozucu... herkes kendi gibi insanlar biriktiriyor cidden etrafinda... miknatis etkisi dedikleri dogru imis...
  • kendisine yürüyormuşum izlenimi olacak şimdi amaaa hemcinslerime karşı öyle yönelimlerimin olmadığını belirtmek istiyorum. lütfen benimle irtibata geçer misin, lütfeen
  • eskiden şaka yollu "işveren avukatı" derdim, artık şakası bile komik değil. söz söylemenin cesaret istediği bu günlerde haksızlığa karşı sesini yükseltmekten çekinmeyen, burada bile özellikle işçilerle ilgili hukuki bilgi vermeye gayret eden, daha fazla yazması gereken bir avukattır. tek bir entry'de söyledikleri için, söyleneni anlamadan gelip saçmalayanlara bakmayın, iyidir.
  • adli yıl açılışının ilk günü ayağını sakatlayıp bir süre sahalardan uzak kalan koca yürekli avukat.
    veteriner arkadaşının kliniğinde sakatlanması, ilk müdahalelenin veteriner hekim tarafından yapılması, ve röntgen süreçleri yüzünden 3 gündür gülme krizine giriyorum.
    insan arkadaşıyla bu kadar dalga geçmemeli.
    çoğayıp.
hesabın var mı? giriş yap