• yaşı büyük olanın hayat tecrübesi ve istekleri, daha hızlı yaşamak isteyen yaşı küçük sevgili ile yaşanacak temassızlık nedeni ile kısa süreli bir ilişki olacaktır.

eğer yaşı büyük olan kişinin ruhu genç değilse, yaşı küçük olana ayak uydurması veya kendi gibi artık durgun bir hayat yaşamaya ikna etmesi çok zor olacaktır.

kim isterlan gençliğini çoktan artık yaşamış, herşeyden zevkini alıp inzivaya çekilmiş, ben gençken şöyleydim böyleydim diye anlatmaktan başka zevki olmayan birini?
  • kız ağır başlı ve zeki olmadıkça hiç bir ortamda uyum sağlayamacak çift olacaklardır.
  • yaşının yarısı artı 7 kuralına uyup uymadığına göre sonucu değişecek durum.

http://wikidumper.blogspot.com/…lus-seven-rule.html
  • bi bildiğimiz var ki konuşuyoruz şurada. olmaz, yürümez böyle bir ilişki.
    olur gibi görünür ama illa ki patlar bi müddet sonra. davul bile dengi dengine değil mi güzelim.

(bkz: #23400962)
  • mustakbel enistem uzun bir suredir icra ediyor bunu.
    kendisi benden bile buyuk. :/
    o degil de olmaz yurumez bu iliski diyen yazarlara giren cikan ne, onu anlamadim iste...
  • kişilerin olgunluk dereceleriyle dengelenebilecek durumdur. şöyle ki; kız olgun erkek çocuk ruhluysa aşk gerisini affeder.
  • kendinden 8 yaş büyük kızla çıkmak kadar normal bir eylem.
  • öncelikle bu durumu normal karşılamayanlara "sana ne lan yarraam!" demek istiyorum. sonrasında da başka bir şey demek istemiyorum.
  • dgfdjhagjhgchjshjsdhv

müstakbel eniştemin <3 yaklaşık 4 senedir icra ettiği eylem.
    ailecek seviyoruz. bir aksi tesirini de görmedik yani bu eylemin.

edit: e daha önce de benzer bir şey yazmıştım ben ^^ hehehe demek ki bayağı seviyorum eniştemi.
  • çıkmak fiilini evlenmekle genişletirsek, geçmiş zemane şartları sebebiyetiyle, ekseriyetle çoğunuzun babasının yaptığı eylemdir.
hesabın var mı? giriş yap