• zengin olun...

yukarıda yazan yoldur.

edit: yalan mı?
  • sözkonusu yolların istenen sonuca ulaşması ancak lucid dreaming tabir edilen olay esnasında gerçekleşebilir.bunun dışında boşa kürek çekmektir,gereksizdir.acı çekilecek dönemi yaşamaktan korkan ümitsiz vakaların bu son çırpınışları,onları karşı tarafın gözünde daha da mide bulandırıcı hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır.üstelik karşısındaki eski sevgilinin gereksiz yere egosu okşanmış,göklere çıkartılmış olacaktır.
    döneceği varsa zaten bir şekilde dönecektir, o yüzden bırakınız dağınık kalsındır.
  • ilk once onu unutmakla baslamasi gereken yollar butunu. gerisi kendiliginden gelir.
  • sevgi şekillendirilebilen birşey olsaydı birçok yöntem yaratılabilirdi bu durum için. ancak gerçek sevgi herhangi bir nedene bağlı olmaksizin gerçekleşmeli sanki. aynı annelerin çocuklarına hissettiği sevgi gibi. eğer eski sevgili ya da yeni sevgili ya da herhangi biri bize sevgi duymak için onun beklentilerine uygun olmamızı bekliyorsa biz ne kadar kendimizi ona uydurursak uyduralim hep başka birşeyle karşımıza gelecektir. yani her zaman uzaklaşmak için bir sebep yaratacaktır çünkü zaten ilk başta bizi gerçekten sevmemiştir sadece o an beklentilerine karşılık verecek özellikler bizde denk gelmişti. yani ister değişin ister değişmiş gibi yapın sonuç sadece uzatmalı olarak ve kaybedilen özgüven olarak aynı olacaktır. bırakın uğraşmayın sevmediyse sevmesin siz kendinizi sevin, herhangi biri için kendinize duyduğunuz sevgiyi azaltmayın. en azından terk etme ihtimaliniz yok.
  • sözlük yazarlarından tavsiye almamak, yeganesidir.

(ara: eski sevgili)
  • aptallıkla kesişen yollardır.
  • her ne kadar üzerine binlerce şarkı yazılmış konseptlerden biri olsa da* aslen boş kümeden ibaret bir "to do list"tir, uygulamaya geçmeye çalıştığınızda "of ex aşkım iyice yapıştı", "ay laftan anlamıyor adam" gibi gerzek muhabbetlere meze olmaktan başka da bir getirisi olmaz, "maymun olan eski sevgili" sıfatını adınızın başına eklediğinizle kalırsınız.

ve tabii ki (bkz: bütün eski sevgilileri eşekler kovalasın)
  • karşılıklı konusmalarda ve ozellikle smslerde sürekli eski duyguları sorgulama, böylemiydi şöylemiydi, hele yalnız oldugunuz bilinirse edilen bedduaların tuttuğunu dü$ündürecek, ne zaman sona erecegi bilinmeyen ve surekli sorgulardan olusan bir donem.

- beni tarif edermisin lutfen cok onemli!
    - insan yanlız kalınca u$urmus sen hala usuyormusun?
    - simdi sana sarılıp aglamak isterdim!
    - dost olalım ama dost demek kardes demektir ben seni kardesim gibi sevemem! ya sen?
    - cok yanlızım hersey ustume geliyor keske yanimda olsan!
    - seni ruyamda gordum yine! ama o sen simdiki sen degildin!
hesabın var mı? giriş yap