• aşık mahsini serif ıt's like that, neset ertas vs lightnin' hopkins, john carpenter - acıların alçosu mixleri özellikle dinlenilesi dj.
  • soundcloud da oldukça kaliteli, dinlenilmesi mixler yapan kerkaya süleyman.
  • şu neşet ertaş çalışmasını deneyin derim.

ama öyle normal bir kafa ile değil.
  • yıllar yıllar önce mihriban bahar'ın seslendirdiği "niye felek ayırdın beni" şarkısını tekrar ekipmanlarına almıştır kerkayas.
    ve tabi ki bu da enfes olmuştur.
    klip tamamen yorumlamalara ucu açık bırakılmıştır yine bizim piyasanın çok çok üzerinde değişik bir performans görüyoruz.

efkar amaçlı rakı sofrası kuracaklar için ise orijinal çalışmayı bırakayım
  • harika işler yapan ileride kesinlikle daha da değerleneceğini düşündüğüm dj. soundcloud ve youtube üzerinden dinlemelere doyamıyorum şu aralar.
  • (bkz: hey douglas) pantene altın kelebek ödülünü alıp pantene dersek katkılı, kalitesiz, saçın orijinalliğini bozan...

bu adam hacı şakir olur orijinal ve katkısız...

ah birde (bkz: evren besta) ile albüm yaptığını düşünsenize :)
  • soundcloud'ta acayip bir indim derelerine mixi bulunan über arkadaş. eline sağlık hocam diyelim.
  • çok üzülerek söyleyeceğim şey bu adamın mode xl yasin yani hey doughlas'dan önce müzikle uğraşmaya başlamış olması.

şu konuda her iki ismede saygımı asla bozmam * her ikiside rap müziğin en zorlu anlarında emek verip üretmiş adamlar, süleyman önce başladı evet ancak yaşadığı ve başlangıç yaptığı şehir imkan olarak yasin'in ankara'dan elde edebildiği imkanların kırıntısını alamadan yol almış bir isim. olaya o önce bu sonra olarak bakmak bu nedenle eski emekçilerde saçma oluyor. her ikiside çilekeş ancak süleyman emeğinin karşılığını on yıllar sonra alıyor mevzu bu.

ama şu şarkıyla gümbür gümbür geliyorum demiş.
    hoptaraleylim

yolun açık olsun gardaşım.
  • uzun zamandır acayip güzel işler yapan çılgın insan.

kendisi bir garip süleyman kerkaya olur.

youtube sayfası için; ekolayzırdeli

3 ay önce yayınladığı niye felek düzenlemesi de video klibiyle görülesi.

takip edilesi muhterem, özgün bir kişilik.
  • yeni keşfettim ben bu arkadaşı. baya başarılı işler yapıyor dinlediğim kadarıyla.

özellikle barış manço - shape of my heart çalışması muazzam olmuş.
hesabın var mı? giriş yap