• televizyon tarihinin en buyuk gaflarindan birine konu olmus basketci.

kritik bir basketi sayiya cevirdikten sonra spiker diyor ki: ayni babasi gibi tam zamaninda tetigi duzgun bir sekilde cekti.

isin skandal tarafi kevin porter jr'in babasi 14 yasindaki bir kizi oldurmekten tutuklanmis, kendisi de daha sonra bir bar kavgasinda vurularak oldurulmus birisi. oyuncu 4 yasindayken babasi olmus.

simdi bu mal spiker kevin porter jr'in eski basketci kevin porter'in oglu oldugunu zannetmis ve boyle buyuk bir gafa imza atmis. lebron ve taifesi de bunun uzerine ortaligi ayaga kaldirdi. eleman ozur mesaji yayinlamis, kevin porter jr'a da ulasmis ozur dilemis vs.

olayla ilgili lebron twiti
  • wnba oyuncusu sevgilisine saldırdığı için (kızcağızda kırık falan varmış) bugün new york'ta tutuklanmış nba basketbolcusudur. yani eskiden öyleydi, biraz zor döner artık.

bu olayın houston rockets ve alperen'in kariyerine etkisi olacaktır ama bunun hakkında yazmak istemiyorum. ortada şiddet görmüş bir kadın var, gerisi boş.
  • 2nd round pick karşılğında rockets’a yollanmış aptal basketbolcu. değerini bu kadar düşürdükten sonra houston’da akıllanır mı, pek sanmıyorum.
  • bak alacaksın bunu karşına elini hafif kolonyayla ıslatıp iki tokat çakacaksın. gerçekten tatmin olur insan. öyle hıyar bir yetenek bu. yetenekli olmasa kızmazsın kazma der geçersin ama bu öyle değil. tam bir gerizekalı.
  • atanamamış westbrook. ciddiyetsiz piç.
  • soyunma dolabının yerini değiştirdiler diye çılgına dönmüş ve ortalığı dağıtmış. zaten daha önceden de bir çok vukuatı olduğundan bu hamle bardağı taşırmış olacak ki cavs takas etmek istiyormuş. takastan ekmek çıkmazsa direkt göndermeyi bile göze almışlar.
  • houston rockets ile adi gecen pimi cekilmis el bombasi basketci
  • yıllık 20 milyonun üzerinde 4 yıllık kontrat almış. bir de nba fanları bı kontratı poole ile karşılaştırıp kelepir buluyor. kastığı istatistiğe bakıp ilüzyona uğramış millet. halbuki bana göre 2. tur draft hakkı karşılığında takaslanan kpj’nin üzerine oyun anlamında da, şuursuzluk anlamında da, psikopatlık anlamında da çok şey koymadı. değeri 2. tur draft hakkıdır fazlası değil.
  • istediği kadar sayı atsın bu adamın herhangi bir takımda oynaması o takıma zarar. bu kadar beyinsiz bir oyuncunun nba'de oynuyor olmasına gerçekten şaşıyorum.
  • yeni nesil westbrook. istikrarsız, varlığı takımına zarar veriyor ama izleyince işe yarıyor sanıyorsun. arada bir coşup süperstar olacakmış gibi yapıyor vazgeçemiyorsun. westbrook'la aynı derecede şuursuz oynuyor. houston bu çocukla hiçbir yere gelemez.
hesabın var mı? giriş yap